Zaczynamy i witamy!
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

qbapiasek
:
To i ja tu się wpiszę, witam wszystkich :) Na KMZiZ więcej czytałem niż pisałem, tu mam nadzieję że będzie inaczej :)

:
Dzień dobry zastałem Jolkę?



Chyba już Was, ewentulanie Wasze loginy gdzieś widziałem.



Czy mogę założyc oddzielny temat "Nie chińskie, ale i nie szwajcarskie - radzieckie"?

:
Ale trzeba przyznać, że nowy "Regulamin" kizimizi jest przedni. Zaraz go będą przerabiać, albo będzie śmiesznie. Połowa aryjskich "marek" go nie spełnia :D

:
ALAMO napisał:
Ale trzeba przyznać, że nowy "Regulamin" kizimizi jest przedni. Zaraz go będą przerabiać, albo będzie śmiesznie. Połowa aryjskich "marek" go nie spełnia :D


hihi ale sobie ten ktoś kto to wymyślił i zredagował - strzelił w kolano :)

Blaz
[Usunięty]
:
Nie mówcie hop, bo ja właśnie staram się jakiś Regulamin napisać. :D

:
Blaz dasz radę ! pamietaj powoli ale mądrze

:
No to i ja chciałbym się przywitać serdecznie i pożyczyć wszystkim forumowiczom miłych chwil spędzonych na stronach forum! Mam nadzieję, że uda nam się utrzymać odpowiedni poziom merytoryczny i zachować przy tym przyjacielską atmosferę :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Myślę, że Regulamin nie musi być długi, ale treściwy być musi. :) Aktywne moderowanie też robi swoje. A i forum nie takie duże jak KMZiZ, więc można ogarnąć. :D

:
Blaz, w ferworze zachwytu na nowym forum omal zapomniałem pogratulować Ci nominacji na admina :wink: , cieszę się że to Ty nim jesteś :lol:

Blaz
[Usunięty]
:
Dziękuję Sylwku, ale to wynika wyłącznie z dobrej woli pomysłodawcy - kolegi Swissmakera i dziękuję mu za to. :)

Mam nadzieję, że nie będę miał tu ciężkiej pracy. :)

:
Blaz napisał:
Dziękuję Sylwku, ale to wynika wyłącznie z dobrej woli pomysłodawcy - kolegi Swissmakera i dziękuję mu za to. :)

Mam nadzieję, że nie będę miał tu ciężkiej pracy. :)




Kumoterstwo! Łajdacwo, i wogóle co najgorsze :twisted: !

A poza tym, powodzenia Łukasz :)

Jak dla mnie - to regulamin zastępuje z nawiązką mądra moderacja która po prostu reaguje sprawnie na wszelkie uchybienia normom komunikacyjnym. Ot i wsio.

WAR
[Usunięty]
:
No to i ja chciałbym wszystkich powitać w tym gronie pariasów zegarkowych. :twisted:

CipherDog
:
No to ja także się przywitowuję :) ... z życzeniami aby forum dawało wszystkim dużo radości i było źródłem wiedzy o lubianych przez nas chińskich zegarkach.



CipherDog / belatrix1

:
Witajcie wszyscy i pozdrówka

:
Witaj Feleksc :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.