Zaczynamy i witamy!
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Fugazi
[Usunięty]
:
patafian, Kobiałki też używają czasomierzy :grin:

Fugazi
[Usunięty]
:
Yakovlev, wszystko wskazuje, że mam żeński fenotyp :lol:

Fugazi
[Usunięty]
:
Iks1984, Witam wszystkich witających, zabieram się do roboty.
Moja pierwsza WIELKA jeszcze studencka miłość - 1996 r, first: reklama w Playboyu, później na żywo ujrzany latem w bratnich Czechach, kupiony dopiero w grudniu 1997 r. za pierwsze pracowe odłożone pieniążki - równowartość mojej ówczesnej pensji - 650 zł.............proszę się nie śmiać, bo sygnowany nazwą ADIDAS, ale stalowy z bezelem i dobrze oceniony przez zegarmistrza Barańskiego z SEIKO SERVICE, u którego wcześniej kupowałam nurka CITIZENA (1991r.) ADIDAS ziepsiół się dopiero 3 lata temu i dostał mechanizm eta i żyje sobie dalej. Nie noszę go ale traktuję jak relikwię.
Na 18-tkę od chłopaka dostałam CASIO, i nie jestem pewna ale to był chyba ten, co go teraz lansowali w mediach jako zegarek terrorystów, niestety, zapodział się gdzieś.

A w ogóle, to noszę wyłącznie duże męskie sikory, dlatego inne łocze, które miałam wcześniej leżą teraz odłogiem.
Ufff, się naspamowałam :lol:

:
Fugazi tak łatwo to nie ma , musisz na przyszłość .. odpowiadać wszystkim w jednym poście .. np @ Iks , @ Rudolf itd

:P

:
Aj tam Aj tam :wink: Czepiasz się :mrgreen:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Witam wszystkich nie przywitanych :)
Kolejną spamerkę w szczególności :cool:

:
Witajcie!!!

Po kilku miesiącach przeglądania tego forum zdecydowałem się w końcu zarejestrować.

Swoją przygodę z zegarkami rozpoczołem tak naprawdę rok temu, kiedy to odnalazłem w szufladzie stary zegarek Poljot mojego ojca. Leżał tam chyba ze 20 lat. Nakręciłem i ruszył. Byłem naprawdę pod wrażeniem. Poddałem go profesjonalnej renowacji i tak rozpoczęło się zegarkowe szaleństwo.

Mam nadzieję, że to forum pomoże w rozwinięciu mojej zegarkowej choroby :)

Pozdrawiam wszystkich!!!

Radek.

:
Fugazi napisał/a:
Yakovlev, wszystko wskazuje, że mam żeński fenotyp :lol:


Ufff... czyli wszystko OK :wink:

radekglaz Witaj ! (tu zwykły uścisk ręki :))

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
radekglaz, - witamy w tykającym towarzystwie :mrgreen:

:
radekglaz, witaj, witaj i do roboty, do roboty :wink: :wink:

:
radekglaz, Witaj. I pokaż zdjęcia tego poldka.

:
Na pewno pokażę Poljota tego i inne. Tylko muszę się wybrać do kumpla fotografa co by zrobił dobre fotki bo szkoda pokazywać bele co...

:
radekglaz witamy :D

sgruszczynski
[Usunięty]
:
radekglaz witam kolegę z TBG

:
radekglaz witaj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.