SEA-GULL M185/186/187
Odpowiedz do tematu

:
Z tym gładkim chyba mi lepiej pasił. Ale o gustach się nie dyskutuje, lecz się je narzuca :wink: ...

:
No to Ci Alamosie tak szczerze odpowiem że mnie też i zaraz do niego wrócę :lol: i już jest na swoim płaskim, fabrycznym.

:
Wklejam fotki porównawcze Sea-Gulla ze wspomnianym wcześniej ML












:
Jeszcze was troszkę pomęczę , Mewa poddana wiwisekcji. Na fotkach widać szczegóły mechanizmu i jego zdobienia, pierścień centrujący z plastiku, nota bene o niebo lepiej wykonany niż na przykład w zegarkach rosyjskich, jest bardziej solidny. Szczegóły dekla i sposób jego uszczelnienia w kopercie, kopertę i tarczę ze wskazówkami.
















































:
No i wziął i zbezcześcił bez mrugnięcia okiem, jeszcze głebiej niż mua ... :lol:

Mechanizm świetnie wygląda!

:
Trudno mi powiedzieć który bardziej mi się podoba ML czy mewka, ale chyba mewka.

Ma w sobie coś, jest mniej sterylna od ML, jest mniej szwajcarska :P

Blaz
[Usunięty]
:
Mewa! ML do kitu! A jaka pomiędzy nimi różnica w cenie. :D

Svedosie: Twoje wiwisekcje przejdą do historii podróbkarstwa. :twisted:

:
mnie nurtujr jeszcze jedno pytanie, czy śrubki w uszach są prawdziwe czy tylko atrapy jak w Buranie sybir

:
Atrapy.

andre
[Usunięty]
:
Na GMT pokazać to porównanie :wink:

:
Rożnica w cenie skromna, 1ML to jakieś "cirka, ebałt" 10 Mew. :lol: :cry: :wink:



Wieczorkiem wkleję do galerii na GMT kilka fotek :wink:

:
Bardzo fajny... jednak wolałbym jednak jeszcze bardziej prostą stylistykę...



No i to przeskakiwanie sekundnika to nie dla mnie... Masakra:-(

andre
[Usunięty]
:
hm? Jakie przeskakiwanie?Masz na mysli roznice w dzieleniu sekundy przez 2834 a ST-16/

andre
[Usunięty]
:
hm? Jakie przeskakiwanie?Masz na mysli roznice w dzieleniu sekundy przez 2824 a ST-16 ?

:
Nie, sekundnik nie chodzi plynnie tylko szarpiąco skacze, różnie, nieregularnie... Podobno "ten typ tak ma"... Ale w mechaniku patrzenie na "płynącą sekunde" to masa przyjemności a w tym wypadku...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.