Nowy Sea-Gull
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
:D No tak, w końcu musiał pokazać tą bardziej ludzką twarz. :twisted:



Te wskazówki mi się nie podobają. W sumie pasują do tarczy, ale bym je zmienił...

:
andre napisał:
Wiecie.Ten zegar jest naprawde dosyć ładny.Ja sie tam prezesowi nie dziwie ze pochwalił a pomyslcie ze przecież zabić mógł.




To jest tak sztuczne - że mnie po prostu brzydzi.

andre
[Usunięty]
:
ALAMO ...kurcze musze sie nie zgodzić.Ten zegarek chyba rzeczywiscie sie spodobałał a nawet jesli sie nie spodobał to troche zaskoczył.Ma coś w sobie ten sea-gull.Jest prosty bardzo i konsekwentny w tej prostocie.

:
ALAMO napisał:
andre napisał:
Wiecie.Ten zegar jest naprawde dosyć ładny.Ja sie tam prezesowi nie dziwie ze pochwalił a pomyslcie ze przecież zabić mógł.




To jest tak sztuczne - że mnie po prostu brzydzi.




mnie tez -mdli :wink:

specjalne zagranie tak oczywiste ze wreszcie wylazł z niego buc i prostak

jakim jest :lol:

pewnie w pw napisał wszystkim przydupasom zeby nie krytykowac

bo są gorsze :D

: Re: Nowy Sea-Gull
CipherDog napisał:


Cena jaka znalazłem to w najtańszym przypadku około 170$ a więc :P idzie przeżyć, przeżyć i jeszcze go kupić.







Czy mógłbyś dać linka gdzie można go kupić za 170 $ ?

CipherDog
:
Oczywiście to tylko informacja przykładowa:

sklep TRADETIAN

http://www.tradetian.com/...roduct-485.html

Jak będzie z kosztami całkowitymi to wiadomo że dopiero się przekonasz jak zegarek będzie w domu ale orientacyjnie myślę że można się posiłkować taką ceną.

:
andre napisał:
ALAMO ...kurcze musze sie nie zgodzić.Ten zegarek chyba rzeczywiscie sie spodobałał a nawet jesli sie nie spodobał to troche zaskoczył.Ma coś w sobie ten sea-gull.Jest prosty bardzo i konsekwentny w tej prostocie.




Nie o to idzie.

Do tej pory takie wątki wogóle były omijane przez "towarzystwo". Nagle, w ciągu dosłownie 2 miesięcy, pojawiają się poszczególni towarzysze - najpierw Ratyński w rosyjskich i radzieckich, gdzie z właściwą sobie pogardą dla każdego próbował podgryzać po kostkach. Niestety jako że pojęcie o ruskich ma żadne, bo "nikłe" to zbytek kurtuazji - z rajdu na tyły wroga wyszło skomlenie, i nawet trol "kieszonkowy" tego nie był w stanie zmienić. Później wątek chiński "zaszczycają" po kolei : Klaudiusz, Darek i Mirek. I schemat jest zawsze taki sam : po kolejnym ataku kałumni gościa który napisał 10 postów (który ewidentnie miał sprowokować któregoś z kolegów rozmawiajacych merytorycznie o chińskich zegarkach), zstępuje "Towarzysz Prezes" jeden czy drugi i nie mówiąc do nikogo z niegodnych dyskutujących oznajmia, że sama dyskusa jest nie na miejscu, a już zwłaszcza takie awantury, morał - o chińczykach nie sposób rozmawiać (mimo że dopuki żaden trol nie zaczął pluć jadem dyskusja w znaczeniu tego słowa którego na KiZi wogóle sporadycznie widać szła w najlepsze!). I ja po prostu wiem że to nie jest przypadek. Tak samo jak nie jest przypadkiem to, że nagle po schiźmie "towarzystwo" zaczyna udawać że w zasadzie to oni od samego początku gorąco kibicowali chińskiemu przemysłowi! Zaczyna się wypisywanie PMek, zaczyna się odwracanie kota ogonem...

Blaz
[Usunięty]
:
Alamo - sądzę, że Andre myślał, że Twoje określenie "brzydzi" dotyczyło zegarka. :D

Wtedy nie myślałem, że to jest pewna gra. Po pewnym upływie czasu sprawy zaczynają wyglądać tak jak to opisujesz. Ja dodałbym jeszcze kilku userów, którzy przejawiali zdumiewającą aktywność w tamtych tematach podczas ostatnich dni dyskusji. I tylko podczas ostatnich dni. Wcześniej jakoś tematem się nie interesowali...

:
Od tego Sea-Gulla zaczęła się moja znajomość z Kitajcami.

Tyle, że to super "ekskluziwka" i jakoś tak się nie przełamałem :)

:
Ciekawe, ze taki zacny model a jakoś nikt go nie kupuje...;-(

:
Nie wszystkie od razu..... :wink:

:
Noo nie powiem troszkę mnie przytkało, jeśli chodzi o cenę, nie znalazłem tylko kosztów wysyłki do Polska, oby nie były wyższe od wartości zegarka.

andre
[Usunięty]
:
Pytałes Spinneros ile przesyłka?

:
Już sprawdziłem od 31 do 41 USD w zależności od wersji przesyłki, ale cena i tak jest bardzo atrakcyjna.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.