BATORY
Odpowiedz do tematu

: BATORY
Dawno nic się nie działo :mrgreen:
Jak wiecie we współpracy z kolegami z innego forum przygotowujemy projekt zegarka poświęcony Dywizjonowi 303 , bazą dla tego projektu jest werk ST2551 zmodyfikowny przez nas do wersji z naciągiem manualnym czyli werk mechaniczny. Dla tego projektu powstała indywidualnie zaprojektowana koperta. Wcześniej informowaliśmy iż kopert będzie więcej niż limitowanej wersji trzystatrójki , postanowiliśmy wykorzystać doświadczenia zdobyte przy konstrukcji tego zegarka do stworzenia czegoś zupełnie nowego, efektem burzy mózgów jest Polski zegarek typu "marine", czyli m/s BATORY.

Wykorzystując elementy wcześniejszego projektu udało się nam uzyskać zegark w zupełnie innym kilmacie

Na ten moment prezentujemy wam projekt który w niedługim czasie trafi do produkcji





Cena forumowa 1099, regularna 1199. Przedsprzedaż od marca 2013, dostawy połowa 2013.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2013-09-06, 14:17, w całości zmieniany 3 razy
:
fajny! nareszcie sobie kupie cos marinowatego :mrgreen:
ale powiedz cos wiecej - indeksy malowane czy nakladane?
jakie kolory? :?:

beceen | ***** ***
Blaz
[Usunięty]
:
Teraz już wiem Svedosie skąd u Ciebie ostatnio takie zainteresowanie Marinkami. :mrgreen:

:
Ujdzie ;-)

To rozumiem będzie inny jednak mechanizm niż w 303? Bo tam chyba sekunda jest centralna...

:
beceen, indeksy jak w tradycyjnych marinach malowane, tracza na 90% "porcelanowa" wskazówki barwione termicznie na niebiesko, szkło szafirowe WR100 ....i limitacja której aktualnie nie ma narysunkach

:
Za jedyne?


Qwa, po co mi tyle zegarków...??

:
Santino, tak to będzie modyfikowny ST2528, ten który jest w WUS-owcach

:
Ale też manual - znaczy z Waszą modyfikacją?

:
Santino napisał/a:
Qwa, po co mi tyle zegarków...??

No właśnie...
Ładne cacko, aczkolwiek nie mój klimat.
Poza tym plany już mam, mam nadzieję, że G.G. tego nie zburzą czymś nowym :twisted:

:
Cezar, Jakie masz plany?

:
dekiel grawerowany, czy jakis stemplowany? bo rysunek na dosc skomplikowany wyglada

beceen | ***** ***
:
Santino, stabilne i staram się tego trzymać :)

:
:shock:
Nie mogę się doczekać całej kolekcji Gerlachów - wtedy sobie w końcu coś wybiorę, bo gdybym kupił pierwszy to żałowałbym że nie wziąłem innego, a kasy na wszystkie brak ;) Marinka Batory, tryciak EDC i Kompresor są genialne już na rysunkach/wizualkach.

:
Dekiel oczywiście grawerowany mechanicznie na głębokość 0,3 mm

A tutaj jeszcze bardziej nowoczesna wersja z dużą datą, ale w tym przypadku trudne będzie utrzymanie WR 100 , ale nieźle wygląda :mrgreen:


Ostatnio zmieniony przez Svedos 2012-05-09, 10:33, w całości zmieniany 1 raz
:
No piękny projekt. Qwa znowu :twisted:

Mnie się jednak bez daty lepiej widzi.

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.