OTAGO
Odpowiedz do tematu

:
Czyli w sumie tak jak pisałem wyżej. :)

Svedos, robicie tyle fajnych projektów na raz, warto pomyśleć nad jakimś programem lojalnościowym dla klientów. :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Od dawna jest mówione, że ceny dla forumowiczów mają być forumowe.

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
mają być forumowe

Jak zawsze u G.G. :grin:

:
nienawidzę Was :mrgreen:
Projekt świetny, bardziej podoba mi się szary!

:
nick555, wiem, to tak pół żartem. ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
G.G.- ogólnie w wszystkich tematach: podziwiam za cierpliwość. Svedos- pisałeś, że zastanawiasz się w szafirowym nad wskazówkami: srebne? szare? czarne? Zróbcie jak najbardziej... czytelne! I wszystko. zardz

E: oczywiście miało być grafitowym :oops: , nawet nic nie czytam obecnie... :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez zardz 2012-05-18, 22:33, w całości zmieniany 1 raz
Reservoir dogs ...
:
zardz, czyli jakie Czesiu , jakie, podpowiedz. :mrgreen:

:
Jak zapewne zauważyłeś drogi Sylwku, PRAWIE nie zabieram głosu w projektach , które mi nie leżą :wink: :mrgreen: Męcz się sam :!: .zardz

Reservoir dogs ...
:
A tak na Ciebie liczyłem :mrgreen:

:
A ja liberalny jestem, obydwa mi się podobają :-) bezel fajny taki jaki jest, lubię na surowo i ta surowizna tu pasuje. Kolory bardzo dobre, pomarańczowy to przecież żywy kolor, a grafit też trafiony w 10 dla spokojnych duchem ;-) Jest wersja monstera pomarańczowo-czarna i ona pociągająca wielce jest, to świetny mix.

:
No i wiedziałem, żeby nie brać Foki ;) A tak na poważnie Panowie jak Wy te wszystkie projekty "chytacie" na raz? Macie normalne zajęcia czy już tylko GG? ;)

:
Pomiędzy jedną a drugą flaszką zawsze coś grzebną w zegarkach! :lol:

:
stfraw, jakos dajemy radę, i godzimy ogień z wodą :mrgreen:

:
ALAMO napisał/a:
Będzie limitka, po 250 sztuk obu kolorków.


Wiem, że raczej nie będzie problemów z późniejszym nabyciem - chociaż kto wie uwzględniając fajność projektów - więc nasuwa mi się takie pytanie czy będzie stworzona lista chętnych? Spał bym spokojniej wiedząc że mam już zaklepane 2 wersje.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-05-19, 13:15, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Gerlachowie! Przystopujcie z produkcją. Kasa sama się nie ukoci... :evil:
A co do programu lojalnościowego:
1 zł = 1 pkt.
100 pkt = 1 % rabatu.
I wtedy opłaca mi się wziąć kredyt i kupić zegarków za 10000 :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Hendrix89 2012-05-19, 13:36, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.