Amazon
Odpowiedz do tematu

:
Strzała napisał/a:
Chcę zapłacić na amazonie karta debetową (z PKO BP, która posiada taką mozliwość) jednak coś im nie pasuje. Możliwe, że problemem są polskie znaki w nazwisku?


Miałem podobnie z tym że PKO SA i tez debetowa, babka z infolinii powiedziała że jakieś tam formularze zapytujące wysyłane od sprzedawcy do banku nie są poprawne, tak samo miałem z zarejestrowaniem tej samej karty a Paypal. ni chu chu

:
beceen napisał/a:
Strzała, raczej nie, mam PL znaki w imieniu i bylo ok.
a jaka informacje dostajesz?


Własnie jakiegoś konkretnego powodu nie podawali. Dostałem maila, że są problemy z weryfikacją karty i żebym sprawdził czy wszystkie dane są poprawne, a oni wkrótce spróbują ponownie.


Toyota napisał/a:
Miałem podobnie z tym że PKO SA i tez debetowa, babka z infolinii powiedziała że jakieś tam formularze zapytujące wysyłane od sprzedawcy do banku nie są poprawne, tak samo miałem z zarejestrowaniem tej samej karty a Paypal. ni chu chu


Czyli jednak coś w tym może być...

edit:
beceen, a w jakim masz banku? Bo może akurat w PKO BP przez nazwisko nie chce przejść

Ostatnio zmieniony przez Strzała 2013-02-06, 16:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja wpisuję swoje :D (a mam w nazwisku i ó i ł) :D bez znaków diakrytycznych (czyli o, l) - boby tam powariowali (w imieniu jest rz i sz - to i tak mają myślenice) :)) :)) - i idzie ;) :idea: :idea: (karta Visa Electron Inteligo)

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2013-02-06, 17:49, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
W zeszłym roku jak kupowałem kindla, to za boga nie chciało przyjąć debetówki z PKO BP, specjalnie wyrabiałem wtedy kredytówkę, żeby poczynić niektóre zakupy na Amazonie.

:
Bank zmieńcie, debetówka z mbanku śmiga bez problemu. :D Na karcie mam jedno "Ł" w imieniu, ale w amazonie podałem "L".

:
PKO jest z założenia nieprzychylne swoim klientom...
Jak mam wypłacić pieniądze z ich bankomatu, to wolę do Bydgoszczy pojechać :P

:
Zamiast do Bydgoszczy, do Lublina wpadnij ;)

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
xylog napisał/a:
do Lublina wpadnij

Jak miałem saab`a to jeździłem do takiego fachowca z gazem :)
Teraz to tylko towarzysko bym mógł....

:
no ale heloł, jaki PKO bo są teraz dwa - BP i SA

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
emster
[Usunięty]
:
Cezar napisał/a:

Jak miałem saab`a to jeździłem do takiego fachowca z gazem :)

Adama R.?

:
Ciniol napisał/a:
no ale heloł, jaki PKO bo są teraz dwa - BP i SA


Ja pisałem o PKO SA

:
Ciniol napisał/a:
no ale heloł

Nie ma heloł...pekao jest z definicji bee, każde cool
emster napisał/a:
Adama R

Nie pamiętam hmmm Jeździł 95 granatową....

:
Ciniol napisał/a:
no ale heloł, jaki PKO bo są teraz dwa - BP i SA


Jest Pekao S.A. i PKO BP S.A. :P

:
Czytaliście ? facepalm

http://wiadomosci.gazeta....ztyn#BoxWiadTxt

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Stanki
[Usunięty]
:
Może moje pytanie będzie jakieś głupie, ale nigdzie odpowiedzi nie udało mi się znaleźć.
Na Amazonie jeszcze nic nie zamawiałem, ale upatrzyłem sobie ostatnio Seiko 5, przechodzę do zamówienia, wszystko cacy, aż tu nagle dostaję komunikat:
amazon.com napisał/a:
We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order.


link do oferty: http://www.amazon.com/Sei...eywords=snk+795

To samo przy innych ofertach tego samego zegarka i przy kilku zegarkach zupełnie innych. Czyżby amazonowi nie podobał się mój adres? Z tego, co widziałem nikt tu nie miał takich problemów, więc dośc znacznie mnie to zdziwiło. Ktoś wie o co chodzi?

Ostatnio zmieniony przez Stanki 2013-02-21, 23:10, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.