Który G wybrać
Odpowiedz do tematu

mapeth
[Usunięty]
: Który G wybrać
choć nie lubię bateryjek, dzisiaj doznałem olśnienia i wpadłem na szatański pomysł by na nadchodzący urlop i wyjazd nad morze sprawić sobie G-SHOCK`a :mrgreen:
kompletnie nic na ich temat nie wiem, poza tym, że najbardziej chyba podoba mi się ten ale jak nazłość w PL nie do zdobyca :sad: a do wyjazdu zostało mi kilkanaście dni więc du.pa
na polu boju pojawiły się jednak dwa kolejne modele G z serii 5600:
nr 1
nr 2

jak myślicie, który lepszy?
wiadomo kwestia gustu, natomiast pytam Was, bo żona już zupełnie nie jest do tego pomysłu przekonana, no a z kotem na ten temat już w ogóle nie pogadam :mrgreen:

:
Czarny

:
Tomek napisał/a:
Czarny

+1

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
tylko biały :)

"przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p.... mieście. :) "

:
Weź biały. Jak się opalisz będzie się dobrze komponował.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Żółty... albo pomarańczowy jak na lato!!
A tak na serio - chyba czarny.. Mnie najbardziej jakiegoś piaskowego w ofercie brakuje.. Chyba że jest?

:
selassje napisał/a:
tylko biały :)

"przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p.... mieście. :) "


Mam białego i czarnego i stwierdzam, że jednak czarny...
Na poczatku myślałem też, że biały ale jakoś mi się nie przyjął... Żona za to go sobie "pożyczyła" :twisted:

World Wide Watches
emster
[Usunięty]
:
Czerń

mapeth
[Usunięty]
:
selassje napisał/a:
tylko biały :)

"przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p.... mieście. :) "


właśnie jak na razie jest cichym faworytem :mrgreen: raz, że inaczej, a dwa, że żona wyraziła cichą aprobatę :lol: być może dlatego, że zaczęliśmy się rozglądać za zegarkiem wakacyjnym i dla niej :mrgreen:

[ Dodano: 2012-07-30, 06:44 ]
corten napisał/a:
Żółty... albo pomarańczowy jak na lato!!
A tak na serio - chyba czarny.. Mnie najbardziej jakiegoś piaskowego w ofercie brakuje.. Chyba że jest?


żółty mega mi się podoba, ale... u kogoś :mrgreen: sam jakoś bym się chyba nie odważył na łapę takiego kanarka zapodać :mrgreen:

[ Dodano: 2012-07-30, 06:46 ]
pasti napisał/a:
selassje napisał/a:
tylko biały :)

"przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p.... mieście. :) "


Mam białego i czarnego i stwierdzam, że jednak czarny...
Na poczatku myślałem też, że biały ale jakoś mi się nie przyjął... Żona za to go sobie "pożyczyła" :twisted:


przy czarnym obawiam się jednego, że będę w nim wyglądał trochę geek`owato :roll:
nie wiem czy takie przekonanie jest słuszne. najchętniej przymierzyłbym oba na łapie, ale w krk póki co niestety nie widziałem ich nigdzie wystawionych...

:
ok, rada od wujka G -
bierz oba :) ( sam tak robię, tylko czasem x3, a czasem x4 :) )

:
selassje, Ty mi kiedyś musisz ten fenomen G wytłumaczyć, nie odpuszczę Ci :wink:

Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2012-07-30, 09:09, w całości zmieniany 1 raz
Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Biały, bo i na urlop i na słońce oraz szeroko pojęty błogi odpoczynek najlepiej się sprawdzi:) chociaż ja brałbym czarny :twisted: hehe

Let's watch!
:
ojtam ojtam bierz pan czarny i bedzieszpanzadowolony :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez turbiss 2012-07-31, 07:04, w całości zmieniany 1 raz
mapeth
[Usunięty]
:
lipa, bo już pewne, że CHCĘ BIAŁEGO :mrgreen: ale do tego modelu GLX 5600 7ER
jakoś nie mogę się przekonać, z dwóch powodów (no może trzech)...
po pierwsze, ma on jakieś dziwne wzorki na pasku, poza tym te fale w górnej części cyferblatu (nie wiem czy to są te fazy księżyca, czy jak to się nazywa) ale trochę mi zalatuje takim zegarkiem komunijnym :roll: no i na koniec wydaje mi się być taki trochę hmm błyszczący :?:
natomiast żadnej z tych wad nie zauważam w modelu G-5600A-7
jest genialny, natomiast w PL niedostępny... :cry:

:
mapeth napisał/a:
jest genialny, natomiast w PL niedostępny...

To może spoza PL?

http://www.amazon.co.uk/g...8&condition=new

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.