Grawery na sowietach
Odpowiedz do tematu

: Grawery na sowietach
Zanabyłwm ostatnio Wostoka z taką oto dedykacją:


Uploaded with ImageShack.us
Ja się niby rosyjskiego uczyłem, ale chyba słabo :mrgreen: Wiecie może co tam jest napisane?

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2012-08-10, 19:07, w całości zmieniany 1 raz
:
Gdybyś zrobił fotę tak żeby było widać co tam jest napisane, to coś by się tam przeczytalo :P

:
Moim zdaniem to:

Pawełkowi w dniu 18 urodzin! Tata

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
ALAMO napisał/a:
Gdybyś zrobił fotę tak żeby było widać co tam jest napisane, to coś by się tam przeczytalo :P

Dobra wieczorem cyknę jeszcze jedną fotkę problem jest taki, że to jest tak niewyraźnie/dziwnie wygrawerowane.

:
Walnikij każde slowo osobno, bo na razie to mnie się wydaje tak jak Adamowi mniej-więcej :lol:
Tylko dziwi mnie to 'Tata', bo to po polsku jest a nie po rosyjsku.

:
ALAMO napisał/a:
Walnikij każde slowo osobno, bo na razie to mnie się wydaje tak jak Adamowi mniej-więcej :lol:
Tylko dziwi mnie to 'Tata', bo to po polsku jest a nie po rosyjsku.

A widzisz bo to po Ukraińsku może być, bo zegarek teoretycznie z Ukrainy.

:
Tam jest "Papa" dokładnie (Папа)

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2012-08-10, 09:35, w całości zmieniany 1 raz
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Prawielna gawaritie, tawariszcz starszyna - tak zdies stoit :-)

:
Ale zawsze mnie zastanawia jak można sprzedać zegarek, który dostało się właśnie na 18 urodziny, za 25 lat pracy itd :roll:

:
Zwykle powody są dwa:

1) Potrzebowało się na wódkę
2) Właściciel zegarka udał się do krainy wiecznych łowów i spadkobiercy wyprzedają po nim wszystko, jak leci

Powód trzeci (rzadziej występujący) - posiadacz nie czuje żadnego związku emocjonalnego z zegarkiem (i okazją, przy której go dostał), więc pozbywa się go np. robiąc porządki.

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
CornCobbMan napisał/a:
Moim zdaniem to:

Pawełkowi w dniu 18 urodzin! Tata

Wrzuciłem to zapytanie na WUS i dostałem dokłanie takie samo tłumaczenie jak piszesz dzięki :grin:

:
W czytaniu pisanego rosyjskiego mam wprawę. 10 lat rozszyfrowywania uwag mojego profa co do moich wypocin :)

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
CornCobbMan napisał/a:
Moim zdaniem to:

Pawełkowi w dniu 18 urodzin! Tata


Toczno. "Pawliku w dień 18-ti letia" :wink:

Gb.

:
Mozna by odpowiedni temat zalozyc odnosnie grawerek na sowietach.

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Monter napisał/a:
Mozna by odpowiedni temat zalozyc odnosnie grawerek na sowietach.

Można :grin: Właśnie zmieniłem temat postu. Jutro wkleję jeszcze jeden tajemniczy dla mnie grawer, bo dzisiaj tak zrąbany jestem po robicie, że nawet aparatu nie chce mi się wyciągać

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.