Helson Porthole
Odpowiedz do tematu

: Helson Porthole
Co Osoby myślom?

http://www.helson-watches...le/?nid=2011411

Się mi podoba, nie ukrywam, kawał nieokrzesanego drania :twisted:

Cena - 1116 euro - mi się już nie podoba :evil:


hrg.pl
:
Sorry Dominik - ale totalnie nie.

To już mi się wydaje, że jest próba rżnięcia klienta bez mydła.
Koperta z najtańszego materiału, wytoczona tylko, bez żadnych skomplikowanych operacji, a cena, jakby z kosmosu...
No nie!

:
Santino napisał/a:
Sorry Dominik - ale totalnie nie.

...jesteś bardzo delikatny...Dominik...bój się (tutaj wstawiamy kto każdy woli)...

:
Tej, bo Ci zakręcę taką emotą że z krzesła spadniesz, hahahaaa :D

hrg.pl
:
Dominik nie idź ta drogą

:
Helson idzie w komerche na bazie mody na brąz i winduje ceny. Tak samo jak ich wcześniejszy stingray dupa blada dla dzianych Jankesów. Jedyny ich brązowy model warty uwagi to sharkdiver. Chłopaki z Fullswing się postarali.

:
Przeca mówię, że cena mnie wk..., ale zegar nie. Podoba mi się i basta :twisted: Surowo ciosany. "uważaj na niego, jest z metra cięty, prosto z panny wyjęty".

hrg.pl
Blaz
[Usunięty]
:
Kolejna wariacja na temat tego, co już było.

Od jakiegoś czasu uważam, że tzw. boutique divers wyczerpały swój potencjał.

:
Jedyny zegar w "brązie" warty uwagi to Magretta - tutaj przynajmniej cena nie jest urwana z czapy. Potem Olivier, chociaż 650 prezydenta już jest deczko przegięciem. Wszelkie brązy ponad 1k usd to żart!!!

Łącznie z SharkDiverem, którego w tej cenie można mieć w tytanie, a to zupełnie inna rozmowa...

Sam Porthole całkiem, całkiem, w stali i bez tej drugiej koronki...
Aaaaaa, pewno tam w środku babcia ETA pracuje - no musi być jakiś powód tej debilnej ceny...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Magreta jest z mosiądzu.

:
kkwpk napisał/a:
Magreta jest z mosiądzu.


A nie tylko ten pierwszy wypust był z mosiądzu? Wykonawca ich ponoć w jajo zrobił, potem zdaje się zmienili wykonawcę i reszta była już autentycznie z brązu :razz: Zresztą te mosiężne można cały czas kupić jako mosiężne :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
bow napisał/a:

Sam Porthole całkiem, całkiem, w stali i bez tej drugiej koronki...


Coś jak Xicor Circle :wink:

:
Dominik, weź się chłopie ogarnij.
Te wszystkie brązowo-mosiężne koperty to jest nowy pomysł jak ci zajrzeć do kiszki stolcowej, i żebyś jeszcze za to podziękował.

Edyta : jako że obraz jest warty tysiąca słó, e'voila - przedstawiam zgrubny wizerunek koperty tego cudu inżynierii materiałowej po kilku latach intensywnego użytkowania :

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2012-08-18, 17:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Hyhyy, szlachetna patyna :P

hrg.pl
:
Dominik napisał/a:
Hyhyy, szlachetna patyna :P


Oczywiście :lol:
Z naciskiem na "szlachetną".

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.