Szukam budżetowego nurka.
Odpowiedz do tematu

:
Nie może być, że biorą gotowca!!! nono
To są podłe pomówienia!!! :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
maciek
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
W manufakturze Ni Chu Ja.


:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

:
To ta manufaktura od Braitlingów?

:
Svedos napisał/a:
jaro19591 napisał/a:
Łoj tam, łoj tam, wszędzie węszycie spisek. A mnie się wydaje że napis Deep Blue jest nanoszony w Zurichu.


...prędzej w Zu Ri Chu :)) :))



ALAMO napisał/a:
W manufakturze Ni Chu Ja.


Mozna Was gdzies zalajkowac, albo cus podobnego? ;)

To Was lajkuje niniejszym



@capt66,

ale tata, jesli ja dobrze widze, to to nie jest zaden nurek co pokazales, tam jest "water resistant"... :roll:

Na chuinke Ci zegarek co tylko udaje nurka wygladem...?



Juz bym se piate Mako wolal kupic....

PS. ja, ofkors jesli napisy na powaznie brac, kto go tam wie, moze to nurek sprawdzony na 300 m ;)

Ostatnio zmieniony przez rybak 2012-10-03, 12:26, w całości zmieniany 2 razy
Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Na moim im się napisało 200 metrów.

:
Tez gdzies na WUC czytalem o tym ze.oni sa podwykonawca, na stronie pisza ze normalny nurek i mozna sie nuzac w nim. A cos jeszcze ciekawego macie? ma ktos na forum to cudo? z odtworczym chodzilo mi zeby to nie byl kolejny klon seamastera czy rolka.

:




Pomarańczowe w budżecie :arrow: TUTAJ , niebieskie nieco powyżej np :arrow: KLIK (taniej też się znajdzie, to przykład)

Orient Ray Orange :arrow: KLIK



Czarny Ray :arrow: KLIK

Stare małe Mako na gumie za $100 z szipem :arrow: KLIK

:
capt66 napisał/a:
Tez gdzies na WUC czytalem o tym ze.oni sa podwykonawca, na stronie pisza ze normalny nurek i mozna sie nuzac w nim. A cos jeszcze ciekawego macie? ma ktos na forum to cudo? z odtworczym chodzilo mi zeby to nie byl kolejny klon seamastera czy rolka.


Nie są żadnymi podwykonawcami, tylko robią zegarki, które sobie potem możesz markować. Kup 1000 sztuk, to ci napiszą "capt66" na tarczy. A Deep Blue kazał sobie napisać Deep Blue, i w ten oto sposób uszlachetni wstrętny chiński badziew ;-) A może i usłismejdził :P

Oglądalem te Juźki, i mają te same dokładnie zonki co i DB - czyli bywają krzywo nadrukowane pierścienie tarczy. Natomiast są od rzeczonego DB o polowę tańsze, jeśli zatem jest to ten sam zegarek - to po co przepłacać ?

:
odpowiedz jest jedna - mako albo big mako.
Ewentualnie cos od seiko (5 sports, SNZF, uzywke SNZH etc. - jak sie znudzi, to wszystko na 7s26 zmodujesz az sie znudzi modowanie).

[ Dodano: 3 Październik 2012, 11:39 ]
a mozna i taniej i dobrze:


beceen | ***** ***
:
wziąłem Alphę z giełdy, niestety stara miłość nie rdzewieje (a miał być nie wtórny) kolejny prawdopodobnie będzie:




Ostatnio zmieniony przez pr00 2012-10-04, 17:09, w całości zmieniany 1 raz
:
capt66 napisał/a:
...normalny nurek i mozna sie nuzac w nim...

:głową w mur: Nurzać, nurzać, nurzać nono
.
.
.
A poza tym - i Mako i DB to świetny wybór będzie... :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ten pierwszy Jasiek nieodparcie kojarzy mi sie z mini-monsterem, ale niepotrzebnie wygładzonym, wydelikaconym :twisted:

:
mi raczej z iwc aquaracerem


:
ALAMO napisał/a:

Natomiast są od rzeczonego DB o polowę tańsze, jeśli zatem jest to ten sam zegarek - to po co przepłacać ?


no nie wiem,
Za 750 zł stoi po jakimś drobnym upuście w atomic a mozna wytargować więcej jak ktoś umie.
Ale załóżmy, że 750 z przesyłką.
A ile wychodzi Jiusko po cłach, przesyłce itp? Wydaje mnie się, że więcej - już to było gdzieś przy temacie o db liczone ale nie pamiętam.
Ktoś zna cenę tego juska?

Gdybym miał decydować jeszcze raz to wziąłbym w atomicu ponownie.

Bo tak btw to mam takiego zielonego i też polecam! Fajny watch, będzie na zlocie.
Ale on jest nieco przybajerowany, za to Big Mako to świetny wybór głównie ze względu na uniwersalność, niską cenę, jakość i wygląd 1000K $ pifko !
Chyba też se muszę odkupić cool

Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.