Budżet na forumowca 2013
Odpowiedz do tematu

:
Cichy napisał/a:
A może stealth?


Znaczy, bordowe na bordowym? :shock:

pozdrawiam
Narfas

:
Powiem wprost- budżet mnie zadowolił, bałem się że będzie mocne uderzenie forumowiczów.

Czas jest moim sprzymierzeńcem.
:
Santino napisał/a:
No pewnie, że kolor będzie w plebiscycie!
Będzie prawie jak u Forda: każdy kolor, pod warunkiem, że... Bordowy! :D


to fajny ten plebiscyt
bordowy, subtarczki nakladane, ss szczotka i jestem uradowany :złośliwiec:

Czas nie pieniądz, zawsze jest.
:
Monter napisał/a:
Pudło mozna wywalić, pasek można zostawić, nie dlatego ze jak ktoś napisał " cześć pójdzie w świat". Bo to chyba forumowy zegarek a nie dla każdego.

Około 10 FOK poszło w świat, zupełnie poza CW.

hrg.pl
:
Dominik napisał/a:
Około 10 FOK poszło w świat,

I wcale nie wiem, czy to jest ok. hmmm

:
O to już pytaj Fundację. Ja nie rozdzielałem tych numerków.
Więc jakby miało się powtórzyć - nie róbmy wiochy z limitowanym zegarkiem bez paska i w folijce bąbelkowej.

hrg.pl
:
Dominik napisał/a:
Monter napisał/a:
Pudło mozna wywalić, pasek można zostawić, nie dlatego ze jak ktoś napisał " cześć pójdzie w świat". Bo to chyba forumowy zegarek a nie dla każdego.

Około 10 FOK poszło w świat, zupełnie poza CW.


Ooo, to ktoś w Tadżykistanie może mieć Foke :) Ale tak jak pisał Santino z jednej strony hmm, a z drugiej niech wiedzą, że u nas można :)

:
Dominik napisał/a:
O to już pytaj Fundację. Ja nie rozdzielałem tych numerków.
Więc jakby miało się powtórzyć - nie róbmy wiochy z limitowanym zegarkiem bez paska i w folijce bąbelkowej.


Zgadzam się. Bez przesady Panowie. Jak kogoś będzie stać na zegarek za 1200 to i kupi za 1300. Tym bardziej że płatności są rozłożone w długim terminie i na raty. Bo ile możemy zaoszczędzić? 100-150 zł?

Niech całość ma wyraz bo to jest właśnie ten nasz forumowy zegarek, a nie casio ze sklepowej półki.

Może gdyby takie ciułanie oszczędności miało prowadzić do kwadratowej koperty z kwadratową tarczą i szkłem to byłby sens, ale tak to nie bardzo.

_
work in progress
:
Damian, dawaj renderka. A o pierdoły się nie martw ;-)

:
[quote="Damian"]
Dominik napisał/a:

Zgadzam się. Bez przesady Panowie. Jak kogoś będzie stać na zegarek za 1200 to i kupi za 1300. Tym bardziej że płatności są rozłożone w długim terminie i na raty. Bo ile możemy zaoszczędzić? 100-150 zł?
Niech całość ma wyraz bo to jest właśnie ten nasz forumowy zegarek, a nie casio ze sklepowej półki.
Może gdyby takie ciułanie oszczędności miało prowadzić do kwadratowej koperty z kwadratową tarczą i szkłem to byłby sens, ale tak to nie bardzo.


Jest to kolejna Twoja wypowiedź która nazwijmy to mnie zastanawia - nie chcę wierzyć i formułować twierdzenia, że wskazuje na brak poszanowania dla kolegów z forum i wiary ( nie zadufania ) w swoją pozycję i w wykraczającą poza umiejętności przeciętnego usera tego forum możliwości i umiejętności projektowania fantastycznych tarcz czy zegarków. Raz już gdzieś powiedziałeś
"Kolor będzie taki jaki ja albo Maxio wymyśli :złośliwiec: "

teraz twierdzisz że 100-150 zł to pryszcz. Dla mnie tak, bo moje przychody to znaczna wielokrotność tej kwoty, ale zaczynam rozumieć tych kolegów dla których jest to dniówka albo i więcej pracy. Więc jeżeli mogę Cię prosić to nie dawaj nawet szansy przypuszczenia swoimi wypowiedziami, że casio ze sklepowej półki nie jest godne userów tego forum. Nie ma tu żadnego znaczenia że jestem posiadaczem Kasioków

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-11-11, 02:25, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, jesteś moim fanem, a ja Twoim idolem :)

:
Damian napisał/a:
Jak kogoś będzie stać na zegarek za 1200 to i kupi za 1300.



Czyli ankieta ankietą a będzie i tak jak ma być? To po co te ankiety...

:
A czy nie jest tak że cena zegarka w największym stopniu, będzie wynikać z tego co wymyślimy.

Ze swojej strony dodam, że chciałbym otrzymać pełny zestaw tzn. zegar+pasek+klamerka i opakowanie.

:
Panowie, raz jeszcze powtórzę to, co mówił Alamo - kwota będzie zależała od rodzaju koperty/stylu zegarka oraz od naszych udziwnień. Ankieta była po to aby określić, jaką kwotę maksymalnie większość z nas jest w stanie przeznaczyć na zegarek. Z ankiety wynika, że poruszamy się w przedziale 800 do maks 1200 bo tak chce większość. Może się okazać, że jak wygra garniturowa kostka to się zamkniemy np. w 900 a chrono to 1100.

Co do Fok które poszły w świat, z jednej strony - to nasz zegarek forumowy - i jak ktoś "obcy" chce się zapisać powinien przyjąć nasze warunki - np. blaszaną puszkę czy np brak paska. To nie jest tak, że to jest "produkt seryjny Gerlachów" - tu my ustalamy co chcemy mieć. IMO - pudełko można przedyskutować - pasek jakikolwiek być powinien, bo jak wcześniej zauważył Santino - nie każdy ma w domu 15 pasków w zapasie.

:
A iżby zupełnie precyzyjnym być większość - rozumiana jako 50% plus 1 - określiła budżet w zakresie do 1000 PLN. Rozumiem naturalnie, iż większy budżet = większe możliwości, ale jak słusznie określił kolega winter - jeśli już teraz w zasadzie zaczynamy odbiegać od wyników ankiety, to po co ona była?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.