Okazje cenowe - warte uwagi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
W Precision Time promocja na ceramiczne Sottomarino - wszystkie po 99$
http://precisiontimeco.com/

:
Tak myślę, że w tej cenie Parni sub może zrobić karierę na miarę Portugalca... Niezła baza do zegarka podforumowego - zrobić fajny dekielek, tarczę czyli to co nie wyszło z Gartonem hmmm

:
Kusi mnie ten Parnis, ale obiecywałem sobie, ze nowych zakupów nie będzie w tym roku...

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Słoniu napisał/a:
Tak myślę, że w tej cenie Parni sub może zrobić karierę na miarę Portugalca... Niezła baza do zegarka podforumowego - zrobić fajny dekielek, tarczę czyli to co nie wyszło z Gartonem hmmm


Tarcza już jest bardzo fajna, trudno będzie zrobić coś podobnego, a koperta jest świetna, o ile się nie zajrzy jak została wykończona część między uszami.

pozdrawiam
Narfas

:
Apa13 napisał/a:
ale obiecywałem sobie, ze nowych zakupów nie będzie w tym roku...


Ja sobie też - ale do 100$ się nie liczy jako nowy zakup :D

:
Słoniu napisał/a:
Ja sobie też - ale do 100$ się nie liczy jako nowy zakup :D


pokrętne, ale da się obronić tezę :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
Słoniu napisał/a:
Ja sobie też - ale do 100$ się nie liczy jako nowy zakup :D


pokrętne, ale da się obronić tezę :)


Obroniłem i ja :P
Dzięki kumotry, dawno nic nie kliknąłem od majfriendów. Jak kto się waha, to zostały już tylko 3 sztuki tych na czarnym pasku. A gdy rozpoczynałem procedurę klikania było jeszcze 6 ;-)
Te na brązowym już zeszli. Wszystkie. Mamy potencjał, hu-ha cool pifko

:
torsen napisał/a:

Obroniłem i ja :P
Dzięki kumotry, dawno nic nie kliknąłem od majfriendów. Jak kto się waha, to zostały już tylko 3 sztuki tych na czarnym pasku. A gdy rozpoczynałem procedurę klikania było jeszcze 6 ;-)
Te na brązowym już zeszli. Wszystkie. Mamy potencjał, hu-ha cool pifko


Spoko spoko. Kiedy ja kupowałem, pozostało tylko kilkanaście sztuk, które zresztą szybko zeszły.
A parę dni później, co za niespodzianka, pojawił się kolejny rzut 999 sztuk.

pozdrawiam
Narfas

symela
[Usunięty]
:
http://www.go2tao.com/18050704612.html
ten parnik też jest warty uwagi
i ten po lini
http://www.taobao-buying-...8781456427.html

Ostatnio zmieniony przez symela 2012-11-24, 20:03, w całości zmieniany 2 razy
:
Parni sub coś czuję zrobi karierę na miarę Portugalca :złośliwiec:

:
Walczę cały czas, żeby nie kliknąć... będę silny. cool

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Sylwek
[Usunięty]
:
Chłopaki nie pijcie tyle :D chociaż zegareczek niczego sobie ;)

:
Dobrze, że ja abstynent. cool

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Cytat:
Dobrze, że ja abstynent. cool


Co ty Michał gadasz :shock: Napij się bo to niezdrowe podejście jest - a tak poza tym - KLIK! :)) pifko

:
Słoniu, takie postanowienie. Do końca roku uznałem, że nie będę pił. Jednym z plusów jest to, że nic nie kupię. :))

Ciekawe czy przetrwam kolejny weekend w tym postanowieniu... :głową w mur: :D Bo po wczorajszej małej imprezie na której byłem kierowcą mam takiego smaka na łychę... a barek pełny. :))

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-11-24, 20:56, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.