Parnis Diver PA6007
Odpowiedz do tematu

:
No ja zawsze wiedziałem, że jestem pijak, złodziej i podrupkasz ;) :)) A teraz dowiedziałem się że mało wrażliwy estetycznie jestem - znaczy się ten no - bezguście jestem :D

:
Jednak dobre forum wybrałem, przeczytałem tamten wątek i ręce opadają hmmm
Mam nadzieję że do końca świata dojdzie łocz :/

Maras68
[Usunięty]
:
Słoniu daj sobie spokój z kiziostwem, ja sie dziwie trochę tej dwufrontowości u wielu naszych kumotrów, trochę tu, trochę tam, co wam to daje??, tam stado smutasów i snobów w większości i trochę fajnych ludzi.
Moim pierwszym forum było kizi i szybko dałem sobie na wstrzymanie i siedzę wiernie tu i tu mi pasi, nie rozdwajam się niepotrzebnie.
Oczywiście to moje stanowisko i mój subiektywny zapewne pogląd.
Wybór należy do każdego indywidualnie

:
Może i racja... hmmm

Z drugiej strony - piszę o wszystkich swoich zegarkach. Wiele osób tak jak ja, swoją przygodę z zegarkami rozpocząłem od Kizi, może warto aby zobaczyli, że są też zegarki japońskie, noworuski czy chińczyki?

Maras68
[Usunięty]
:
no tak, to jest jakiś argument. Tamto forum jako pierwsze wielu napotka na swojej drodze zegarkowej zanim trafią Tutaj ;)

:
Słoniu napisał/a:
warto aby zobaczyli

To na pewno, wiedza im się przyda :)
Także trzeba się nią dzielić. Wielu nie wie jeszcze, że można kupić tanio i dobrze :)

Blaz
[Usunięty]
:
Słoniu napisał/a:
Może i racja... hmmm

Z drugiej strony - piszę o wszystkich swoich zegarkach. Wiele osób tak jak ja, swoją przygodę z zegarkami rozpocząłem od Kizi, może warto aby zobaczyli, że są też zegarki japońskie, noworuski czy chińczyki?


Słoniu, pocieszę Cię. Nie Ty jeden wychodzisz z takiego - skądinąd słusznego - założenia i przewiduję, że tak jak oni i Ty kiedyś machniesz na to ręką.

Jeśli ktoś jest rasistą zegarkowym z przekonania to żadne argumenty do niego nie trafią. Żadna, nawet najlepiej napisana recenzja.

Szkoda nerw po prostu. ;)

:
Ja sobie już dawno z nimi dałem spokój

:
Panowie, a tak trochę teoretyzując, gdyby tak nagle fikcyjny właściciel fikcyjnej firmy Parnis złożył ofertę do Kizi z propozycja reklamy i kilku zerowym załącznikiem to co wtedy?.......

Blaz
[Usunięty]
:
Co wtedy? Reklama, dział i zalecenia dla modów, żeby odtąd dobrze pisać. A bo to pierwszy raz by było? :))

:
A dajcie spokój. Ten temat powraca tu jak grypa.

pozdrawiam
Narfas

Sylwek
[Usunięty]
:
Narfas napisał/a:
A dajcie spokój. Ten temat powraca tu jak grypa.

pozdrawiam
Narfas



bo tu się rozmawia o zegarkach nabywanych z powodu własnych upodobań ,a tam w wyniku presji prestydżu ;)

:
Ciekawe, że Alphę, Sokoła i Fokę ciężko bo ciężko przełknęli hmmm

Blaz
[Usunięty]
:
Słoniu napisał/a:
Ciekawe, że Alphę, Sokoła i Fokę ciężko bo ciężko przełknęli hmmm


Sokół Maltański miał wychodne. :))

:
a kucharz akurat był zarobiony bo się zaczął okres komunii a później wesel :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.