Parnis Diver PA6007
Odpowiedz do tematu

:
Mimo wszystko - jak nazwał to sokół maltański :złośliwiec: - z uporem maniaka, będę tam wrzucał swoje recenzje - a więc prędzej czy później kolejne Gerlachy czy Chińczyki się tam pojawią ;)

A Parnisik w tym wydaniu obroni się sam ;)

:
Ja tam czekam na recenzję jakiegoś Dornblütha (albo choć Stowy czy Steinharta) w dziale z wirtualnymi markami i czarnymi listami. Ciekawe, czy wtedy będą kombinacje w drugą stronę.

pozdrawiam
Narfas

Sylwek
[Usunięty]
:
Narfas napisał/a:
Ja tam czekam na recenzję jakiegoś Dornblütha (albo choć Stowy czy Steinharta) w dziale z wirtualnymi markami i czarnymi listami. Ciekawe, czy wtedy będą kombinacje w drugą stronę.

pozdrawiam
Narfas


a stenek też jest dla Nich wirtualmark? :shock: no to chyba się nim zainteresuję ;)

:
Nie no, dwa Stenki recenzowałem i problemów nie było ;)

:
Sylwek napisał/a:

a stenek też jest dla Nich wirtualmark? :shock: no to chyba się nim zainteresuję ;)


A ma jakiś sklep stacjonarny? ;)

pozdrawiam
Narfas

[ Dodano: 2012-12-16, 11:38 ]
Słoniu napisał/a:
Nie no, dwa Stenki recenzowałem i problemów nie było ;)


No właśnie interesuje mnie co by się stało, gdybyś napisał w odpowiednim dziale. ;)

pozdrawiam
Narfas

Blaz
[Usunięty]
:
To nie tak. :))

Gdy Jaśnie Wielmożny Prezes i reszta klakierów nie wiedzieli co zrobić z Parnisem to wymyślili pojęcie marki wirtualnej. Według tego pojęcia marka wirtualna to taka marka, która m.in. nie ma stacjonarnego sklepu. W zasadzie w tzw. wyjaśnieniach do przepisów to była najważniejsza zasada. Musi być sklep stacjonarny. A jeszcze lepiej gdy jest w Polsce przedstawiciel handlowy (w domyśle jeśli jest przedstawiciel w Polsce to kizi prędzej czy później będzie miało od niego kasę za reklamę). :))

W ten sposób zakazaną marką wirtualną na kizi powinna stać się Stowa, Precista, powinien Steinhart. Deep Blue. A można by było jeszcze wymieniać długo - biorąc pod uwagę tylko reklamy na kizi. :))

A to, że z tych wszystkich marek wirtualnych sekowany jest tylko Parnis, Marina, Alpha to przecież dla twórców tego Regulaminu nie ma znaczenia. Wiadomo, że Regulamin jest dla maluczkich. Król i znajomi królika mogą robić co chcą. :))

http://www.chinawatches.p...ghlight=#419532

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-12-16, 10:41, w całości zmieniany 1 raz
:
No tak, ale zgodnie z taką logiką wycina się z dyskusji również część haute horlążerni, która jest zbyt ekskluzywna, żeby sprzedawać w jakimś tam sklepie.

pozdrawiam
Narfas

Edit: z ostatniej chwili. MB&F otworzył właśnie swój pierwszy sklepik. W Pekinie. :))
http://www.chinaretailnew...-yintai-centre/

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2012-12-16, 10:49, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Wszystko się przycina do wymiaru/poziomu polskiego handlarza zegarkowego, bo po to w końcu kizi powstało. :))

Cichy
[Usunięty]
:
Już nawet BlockSite przestał działać na tamtejsze forumowe reklamy :D

A ten Parnisek jest bardzo fajny.

:
Cichy napisał/a:
przestał działać

A mnie zdjął...jedno coś tylko zostało hmmm

:
Blaz napisał/a:
Według tego pojęcia marka wirtualna to taka marka, która m.in. nie ma stacjonarnego sklepu. W zasadzie w tzw. wyjaśnieniach do przepisów to była najważniejsza zasada. Musi być sklep stacjonarny.

Hej, a czy przypadkiem we Wrocławiu ktoś w sklepie nie sprzedaje/sprzedawał Alphy? ;)

Antisocial and faceless...
Blaz
[Usunięty]
:
Jeśli to prawda to daj mu namiar na kizi i będziemy obserwować proces pt: "Alpha to jednak świetna marka jest. Nie rżnie jak chińczyki. Kolega przedstawiciel (reklama u góry) chętnie odpowie na wszelkie pytania. Aha, pudełka mają szwajcarskie.". :))

:
Znalazłem:
http://www.watch4u.eu/?22...w-zegarki-sklep
http://katalogin.pl/wpi-5...ki-wroclaw.html
Tutaj były kiedyś, czy teraz są to już Wrocławianie muszą sprawdzić.

Antisocial and faceless...
:
Hmmm, przeciez gdyby za kryterium rzeczywiscie przyjąć sklepy stacjonarne, to na szczycie piramidy prestizu musiałby znaleźć sie Perfect :twisted:

:
Próbuję kupić na manbushijie i nic...
Dochodzę do płatności, robi się error i spróbuj później. Później nie działa.
Już dwa kliknąłem i nic hmmm
A były na stanie...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.