Lista obowiązkowa
Odpowiedz do tematu

: Lista obowiązkowa
Jeden już idzie do mnie
Widzę sporą ilość ich modeli.
Jakie są "obowiązkowe" według Was.
Portugalczyk i co jeszcze jest godne polecenia

Może nie skupiajcie się tylko na Parnisie ale niech ten temat dotyczy także mewki i tao

:
W tej chwili forumowym przebojem jest bezdyskusyjnie Parnisowy nurek 200m ;)

Ale trendy się zmieniają, włacznie z tym, ze obecnie coraz mniej zakupów kumotrów ( i tematów na forum) to chińczyki, towarzystwo się takie bardziej wybredne i subtelne zrobiło :P

P.S. Moim zdaniem fajnie miec jakąś marychę, przynajmniej jedną- przeogromny wybór + mozliwośc modowania pozwala dobrać/stworzyć zegarek zgodny ze swoimi wymaganiami, ale równoczesnie zachowujacy pewien ogólny całokształt i cechy typowe dla 'gatunku' ;)

Ostatnio zmieniony przez Machu 2012-12-28, 12:14, w całości zmieniany 2 razy
:
Wiem, ale będę się upierał- co MUSZĘ mieć w liście marzeń (według WAS )

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
lista marzeń według kogoś innego ? hmmm

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Nie
mam już swoją listę marzeń
Ale chcę ja uzupełnić na podstawie Waszych propozycji , może coś wpadnie mi w oko ( nie chodzi o pyłek)

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Mi wpadł w oko ten, nabyłem i na razie na tym poprzestanę, aczkolwiek ów nurek tez ciekawy, ciekawy (poczekam na niebieską tarczę):

Ostatnio zmieniony przez mw75 2012-12-28, 13:02, w całości zmieniany 1 raz
Antisocial and faceless...
:


Absolutnie wypasiony Beijing, taka kińska kłalita.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jak sobie kupie te ktore chce miec to pozniej jako ciekawostki zakupie sobie Parniaki bedzie to portugalec i nurek

:
Michał G., toś budżetowo pojechał :D

:
halina, ale gdzie tu widzisz, ze ma byc budzetowo, no pytam sie gdzie?! Mialy byc wypasione chinczyki marzen, wiec pokazalem Koledze zegarek "mejd baj czajna" moich marzen. :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
no dobra- ile to "marzenie" kosztuje ?
mniej więcej

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
A tak z pińcet. USD.

:
Bo to prawdziwa kłalita, a ona jak wiemy MUSI kosztować :)) poszukaj na forum link fo filmiku - chyba machlo, na ktorym jest ten zegarek, "MNIAZGA, mniód i malyna".

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
faktycznie - niskobudżetowy hmmm
Ale nie dla mnie :D

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek,
mewka M177s to podstawa!

Są dwie wersje, jasna jest popularniejsza, czarną ma chyba bow i nie będzie zadowolony jeśli ktoś zdubluje. Ale kto by się go bał :)




Ostatnio zmieniony przez nick555 2012-12-28, 13:20, w całości zmieniany 1 raz
FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.