ŻUBR - Forumowiec 2013
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
Byczy rally znaczy ?


IMO OK! :)

Szymon
[Usunięty]
:
Ja tam ładne rally do Żubra chętnie przygarnę ;)
Jakiś brązik ładny jak to na przykład (oba kolorki spoko):


:
A zapisy na Żubra kiedy?

:
Jakoś na dniach będziemy ogarniać.

:
kurde- kasa, kasa, kasa......
303 i żubr!!!!!
Co wybrać

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek, oba ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Stasiu, pamietaj o naszych korzystnych instrumentach finansowych :-) - wpłać 100 zł z 1000, resztę w wygodnych 12 ratach po 122.22 złote!

;) ;) ;)

:
ALAMO napisał/a:
Stasiu, pamietaj o naszych korzystnych instrumentach finansowych :-) - wpłać 100 zł z 1000, resztę w wygodnych 12 ratach po 122.22 złote!

;) ;) ;)


wchodzę......

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
A policzyłeś :D :?:

A tak bardziej serio : byczek będzie płatny tak samo jak Foka, czyli etapowo. Pomysł się sprawdził, i myślę że większość była z tego zadowolona. Wiele osób wprost mówiło o tym na zlocie. Zresztą, dobrze wiecie że z nami to jak z dziećmi, za rączkę i na piwo ;-)

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2013-03-09, 15:24, w całości zmieniany 1 raz
:
ALAMO napisał/a:
A policzyłeś :D :?:

a po co liczyć
Wiadomo .....
i tak małżowince powiem ze o połowę taniej :D

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek, masz podobne podejście do mojego :D

:
Czy mechanizm nie miał być automatyczny? Wydaje mi się , że od początku była mowa o automatycznym chrono a na facebook mowa jest o recznym naciagu.

To jak to w końcu jest?

emster
[Usunięty]
:
staszek napisał/a:
i tak małżowince powiem ze o połowę taniej :D

Małżonką się martwisz? Co żona na to ;)

:
aureatez napisał/a:
Czy mechanizm nie miał być automatyczny? Wydaje mi się , że od początku była mowa o automatycznym chrono a na facebook mowa jest o recznym naciagu.

To jak to w końcu jest?


Zawsze miał byc ręczny.
Automat ma prawie 8 mm grubości - w kopercie 'byczej" miałbyś na ręku brytfannę a nie zegarek.

:
staszek napisał/a:
Wiadomo .....
i tak małżowince powiem ze o połowę taniej :D


+1
U mnie droższego niż za 300 nie ma :D

Pozdrawiam
Lastrad
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.