Nautilus - forumowa limitka po czesku
Odpowiedz do tematu

:
to za tę cenę jestem na nie

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
szczeliłem z głowy przeliczając szybko cenę korony za którą nabywałem ją ostatni raz, a teraz okazuje się, że korona tak poszła w górę, że te 25k koron, to dokładnie nasze 4k PLN :shock:

trochę za dużo

Ostatnio zmieniony przez Jarek 2013-03-01, 19:05, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam

Jarek
:
khem, mam nadzieję, że nie jest to pytanie blondynki, ale jak taki sekundnik pokazuje sekundy?

:
borys ta sekunda jest do ruszania nie do pokazywania. mencizna jesteś to nie będę cię uczył ;)

Woytec60
[Usunięty]
:
To nie są tanie rzeczy... ;)

:
stąd ten "MOBILIS IN MOBILI" na tarczy... w sensie, że się rusza, bo tak! :))

:
turbiss napisał/a:

beceen napisał/a:
patrzac na profil koperty, to nie wiem, czy byscie tak nosili


A czy możesz jakoś rozwinąć swoja uwagę?


moge: Obserwujac na zalaczonym zdjeciu profil prezentowanego zegarka, uwazam, ze wasze deklaracje dotyczace planowanego noszenia tegoż zegarka sa raczej nieprzemyslane :))

jakos ta koperta wyglada na prawie plask a, uszy niesprofilowane - macie jakies zdjecia na lapie?

beceen | ***** ***
:
beceen,
Aaaaaaaaaaa możesz tak coś konkretniej :facepalm:

:
Fajne, "20 tysięcy mil.." uwielbiałam :))
Ale bym jednak nie nosiła ;)

:
Jestem na TAK! Podobuje mi się :)

:
Najmocniejszą stroną tego zegarka jest chyba to, że nie da się go jednoznacznie zakwalifikować. Masywny jak nurek, rzymskie indeksy, złote wskazówki...

Podoba mi się, ale jakoś nie przychodzi mi do głowy sytuacja, w której nosiłbym taki zegarek. Choć mieć go w pudełku - czemu nie ;)

:
O ! podoba mi się :)

:
Nie lubię rzymskich indeksów... podoba mi się sekundnik w kształcie śruby... ogólnie pomysł ciekawy :D

World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
Nie lubię rzymskich indeksów... podoba mi się sekundnik w kształcie śruby... ogólnie pomysł ciekawy :D


Dokładnie - super jest pifko jako pomysł.....ktoś robił taki dekiel i też wymiatał, a zastosowanie ów śruby okrętowej jako "wirnika" dla małej sekundy ......no to jest innowacja.
Bezel mnie się nie podobuje - reszta na tak.
Rzymskie indeksy w diverze? ...a dlaczego nie?
Jak można nosić monstera do gangu - to divera z rzymskimi tym bardziej :)

:
GrzecH napisał/a:
można nosić monstera do gangu

Zależy w jakim gangu się jest... ;-)
W moim gangu nie przystoi do gangu... :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.