Nautilus - forumowa limitka po czesku
Odpowiedz do tematu

:
Santino napisał/a:

W moim gangu nie przystoi do gangu... :D


jak ktoś MUSI przepłacać za dress code - i nosić mauryca pifko by coś sprzedać ....to już nie wina SEIKO pifko

:D


.....a zegarek Vistula ma?

:złośliwiec:

:
Santino napisał/a:
GrzecH napisał/a:
można nosić monstera do gangu

Zależy w jakim gangu się jest... ;-)
W moim gangu nie przystoi do gangu... :D


W moim też ;) dlatego monstery już dawno poszły w odstawkę :P

World Wide Watches
:
Santino napisał/a:
GrzecH napisał/a:
można nosić monstera do gangu

Zależy w jakim gangu się jest... ;-)
W moim gangu nie przystoi do gangu... :D


Ouuu... Wyrazy rozne zalaczam.

Bo widac, ze najwyzszy czas na powazne zmiany u Ciebie ;)


A tego tutaj to bym nosil, jakbym byl w jakims gangu, albo Lozy - na spotkania organizacyjne :D


OK, w jeszcze jakims gangu poza tym, z ktorego mam na chleb z maselkiem :)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
GrzecH napisał/a:
jak ktoś MUSI przepłacać za dress code

Nie muszę - zawsze jest wybór.
Ale lubię :-)

rybak napisał/a:
Bo widac, ze najwyzszy czas na powazne zmiany u Ciebie

Eeee, nie narzekam raczej. I zmian wolałbym uniknąć właśnie.
Lepsze jest wrogiem dobrego ;-)

:
Santino napisał/a:
Lepsze jest wrogiem dobrego ;-)


Lepiej być królem na wsi, niż parem w Paryżu.
:złośliwiec:

A zegar mi się podobuje.

Napisaliby na nim "Ulryk Nordycki", i byśta tutaj klaskali uszami nad śmiałym zamiarem mistrzowskich projektantów, i chałtehorolożeryja takowa, że kapcie spadywują :P

Woytec60
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
[
Napisaliby na nim "Ulryk Nordycki", i byśta tutaj klaskali uszami nad śmiałym zamiarem mistrzowskich projektantów, i chałtehorolożeryja takowa, że kapcie spadywują :P


A gdyby jeszcze Mistrz Eneasz go ozdobił... :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Woytec60 2013-03-02, 09:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Ooooo, to od razu by poszybował na 20 tysi :P :!: Bo ręczna robota to nie są tanie rzeczy cool

:
Ale to duza buksa musi byc,skoro pasek ma 20 metrow szerokosci :))

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Świetny projekt, zaskakujące połączenie surowej koperty z delikatnymi, złotymi 'smaczkami' wewnątrz :)) Mam tylko wątpliwości co do rozmiaru, tzn. czy całość nie jest zbyt mała, przez ten kapitalny kontrast między powyższymi może nie być w rzeczywistości tak wyrazisty jak na fotografiach...na pewno przy (....hmmm....) 47 mm byłoby lepiej :))

:
Estetycznie Nautilius mi się nie podoba, natomiast jako przykład że "jeśli się chce, to można" myślę że jest świetny. Spodobał się 33 osobom i to wystarczyło.

:
nav napisał/a:
Estetycznie Nautilius mi się nie podoba, natomiast jako przykład że "jeśli się chce, to można" myślę że jest świetny. Spodobał się 33 osobom i to wystarczyło.


To chyba tylko warunek konieczny.

Mam dziwne wrazenie, ze warunkiem wystarczajacym jest w takim wypadku "33 osoby z checia wydania sporej sumy" ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Tak europejska cena wyszła, 3K za zegarek na unitasie .

Woytec60
[Usunięty]
:
Machu napisał/a:
Świetny projekt, zaskakujące połączenie surowej koperty z delikatnymi, złotymi 'smaczkami' wewnątrz :)) Mam tylko wątpliwości co do rozmiaru, tzn. czy całość nie jest zbyt mała, przez ten kapitalny kontrast między powyższymi może nie być w rzeczywistości tak wyrazisty jak na fotografiach...na pewno przy (....hmmm....) 47 mm byłoby lepiej :))


Przy 47mm średnicy prawdopodobnie trudniej byłoby znaleźć tych trzydziestu trzech chętnych ;)

:
Pewnie masz rację ;)
Niemniej osobiscie wydae mi się, ze w rzeczywistość zegarek moze nie robic takiego wrazenia jak na fotkach.

:
Rybak, chodzi mi nie tyle o wydanie kasy co chec zrealizowania jakiegos projektu, sama kasa nic nie zaprojektuje I nie wykona.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.