Zegarki Seiko, które nam się podobają
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Też.
Barachołką wieje od tego Seikacza.

Gbu.

:
Jacek. napisał/a:
Też.
Barachołką wieje od tego Seikacza.

Gbu.


To tu masz piosenke, co sie musi podobac, bo wszyscy juz kiedys slyszeli ;)




Ja sie kiedys do paru swietnych Orientow przymierzalem, ale ten datownik mnie odrzucil... Tez nie trawie... :(

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Dużo lepiej - przyzwoity. japoński sarariman. W domu, wieczorem, kiedy nikt nie widzi :D

Gbq.

:
Jacek. napisał/a:
Dużo lepiej - przyzwoity. japoński sarariman. W domu, wieczorem, kiedy nikt nie widzi :D

Gbq.


No wiesz Pan... przykro mi...

Ja tak czasem i do roboty chodze z nim... Wiec widzi sporo, a ja oporow nie mam zadnych.

I co prawda, to prawda, zaprzeczyc sie nie da, jestem "salaryman", po niemiecku sie to nazywa "Knecht"...

Nawet, jak bez blogoslawienstwa od Knechta panowie rycerze nie podpisza wielkieeego kontraktu, za ktory sie potem beda klepac po plecach... :D


Eeee...

Chyba, ze Ci o dodatkowe ozdoby idzie - to tak czasem tez do roboty chodze.

A kto sie teraz zasmieje... ten dostanie w ryyyj... Wezykiem Jasiu, wezykiem... :mad:


Corunie sprezentowaly najlepszemu tacie na swiecie, wiec nie ma dyskusji o tym, czy sie komus podoba, czy nie, a jak ktos... to na walke... pieszo... lub... konno... i ch... mu na grob!!!


:D

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
rybak napisał/a:

No wiesz Pan... przykro mi...

Ja tak czasem i do roboty chodze z nim... Wiec widzi sporo, a ja oporow nie mam zadnych.

I co prawda, to prawda, zaprzeczyc sie nie da, jestem "salaryman", po niemiecku sie to nazywa "Knecht"...

Nawet, jak bez blogoslawienstwa od Knechta panowie rycerze nie podpisza wielkieeego kontraktu, za ktory sie potem beda klepac po plecach... :D

Eeee...
Chyba, ze Ci o dodatkowe ozdoby idzie - to tak czasem tez do roboty chodze.

A kto sie teraz zasmieje... ten dostanie w ryyyj... Wezykiem Jasiu, wezykiem... :mad:

Corunie sprezentowaly najlepszemu tacie na swiecie, wiec nie ma dyskusji o tym, czy sie komus podoba, czy nie, a jak ktos... to na walke... pieszo... lub... konno... i ch... mu na grob!!! Obrazek

:D


Po pierwsze - pisałem o zegarku.
Po drugie - to drugie :)

Poza tym japoński sarariman ma trochę inną konotację; pojęcie powstało w latach 40/50 i oznacza wyższy sort pracobiorcy, ze stałymi dochodami, socjalem itp.
Tak więc odłóż te miecze, kopie, tudzież inny landsknechcki złom, bo jeszcze sobie kuku na starość zrobisz :D

Gbu.
Też knecht.

:
Tomek napisał/a:
Seiko Presage SARW010

[url=http://s30.postimg.o...0_4.jpg]Obrazek[/url]

[url=http://s13.postimg.o...aaa.jpg]Obrazek[/url]


Za dużo tu wszystkiego naćkane. Gdyby nie było rezerwy naciągu i kalendarz byłby mniejszy, albo jego indeksy inaczej ułożone - po łuku od dołu tarczy, to byłby całkiem ładny zegarek.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Jacek. napisał/a:
rybak napisał/a:

No wiesz Pan... przykro mi...

Ja tak czasem i do roboty chodze z nim... Wiec widzi sporo, a ja oporow nie mam zadnych.

I co prawda, to prawda, zaprzeczyc sie nie da, jestem "salaryman", po niemiecku sie to nazywa "Knecht"...

Nawet, jak bez blogoslawienstwa od Knechta panowie rycerze nie podpisza wielkieeego kontraktu, za ktory sie potem beda klepac po plecach... :D

Eeee...
Chyba, ze Ci o dodatkowe ozdoby idzie - to tak czasem tez do roboty chodze.

A kto sie teraz zasmieje... ten dostanie w ryyyj... Wezykiem Jasiu, wezykiem... :mad:

Corunie sprezentowaly najlepszemu tacie na swiecie, wiec nie ma dyskusji o tym, czy sie komus podoba, czy nie, a jak ktos... to na walke... pieszo... lub... konno... i ch... mu na grob!!! Obrazek

:D


Po pierwsze - pisałem o zegarku.
Po drugie - to drugie :)

Poza tym japoński sarariman ma trochę inną konotację; pojęcie powstało w latach 40/50 i oznacza wyższy sort pracobiorcy, ze stałymi dochodami, socjalem itp.
Tak więc odłóż te miecze, kopie, tudzież inny landsknechcki złom, bo jeszcze sobie kuku na starość zrobisz :D

Gbu.
Też knecht.


Wiem, co znaczy pojecie i skad sie wzielo - o tym pisalem, z tym, ze sobie troche jaja robilem.

"Sarariman" i "Knecht" sie wzajemnie nie wykluczaja... ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Piątki to jednak fajne zegarki :twisted:

:
ale nie na tym pasku :złośliwiec:

beceen | ***** ***
:
Strasznie mi się spodobał (kolor tarczy, koperta i ciekawa bransoleta):


Więcej zdjęć: https://www.gmt-j.com/item/3000009645018

:






chyba zacznę jeść chleb z pasztetem :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez olp1 2014-11-25, 21:47, w całości zmieniany 2 razy
:
Tylko to nie są tanie rzeczy :głową w mur:


:
ta kolorowa bransoleta to nie bardzo...

beceen | ***** ***
:
E tam... jest zaj....ista właśnie ;) , dajcie nr.ref muszę coś kupić :głową w mur:
To Astron :oops: majątek trzeba wydać.

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2014-11-26, 17:04, w całości zmieniany 1 raz
:
Taki większy Sarb033, co ciekawe tu jako Brightz ale cena x2

Edit: już wiem dlaczego taka cena, bo koperta i bransoleta jest utwardzana Dia-Shieldem





Ostatnio zmieniony przez Morion 2014-12-03, 10:55, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.