damkę, jako projekt forumowy?
Odpowiedz do tematu

:
Zinajda napisał/a:
No to super

Nie bardzo...to co zamieściłem, to Ona chce.
Inny jest beee cool

:
Cezar, znaczy nie ma? No to uruchom zdolności dyplomatyczne, że może... że jest taki projekt...

PS Skądinąd, bardzo ładny ten Skagen

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Ma kwadratowe szklo, wiec raczej odpada ze wzgledu na koszty ;)

Ostatnio zmieniony przez dtox 2013-03-26, 14:42, w całości zmieniany 1 raz
:
Namawiam Ją na okrągły, coś jak nurek, takie EDC, pokazuję, że się takie nosi (w TV ;) )
Zobaczymy jak coś się wykluje....

:
Cezar, jest taki film z Tomem Cruisem i Cameron Diaz (chyba "wybuchowa para" się to nazywa po ludzku, bo po angielsku to nie pamiętam) i tam Diaz nosi Rolka Suba. Będzie okrągły, coś jak nurek... Suba jej kup! ;)

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Teee, cfana gapa se Ją weź i sam jej kup :złośliwiec:

:
Mnie się wydaje, że 35 mm na damskie EDC to sporawo, ok. 32-33 mm chyba by było optymalne. I podejrzewam, że koperta może być spory problemem, bo przecież Gerlachy nie zamówią 1000 sztuk damskich kopert, żeby sobie piwnicę nimi wybrukować.
Osobiście bym wolała automat (Seiko na pewno ma małe mechanizmy automatyczne, damskie piątki mają średnicę koperty jakieś 25-26 mm chyba, tyle, że trochę grubawe w proporcji do rozmiaru zegarka)

:
To może znaleźć jakieś seiko i zrobić ładną tarczkę do tego cool

:
Mojej Pani, to taki się ostatnio spodobał:



ale, już zamówiłem na Rakuten'ie, więc forumowa "damka" może być inna :))

Średnica: 28mm (z koronką), 25.5mm (bez koronki)

Ostatnio zmieniony przez JohnSmith 2013-03-26, 15:38, w całości zmieniany 3 razy
John Smith
:
Fajny pomysł. Moja ma kilkanaście sikorów i pewnie chętnie by kolejnego przygarnęła.

:
Zinajda napisał/a:
- średnica tak gdzieś około 35 mm, żeby był czytelny


hehehe, to moja żona na taki drobiazg się nie zapisze, jej aktualnie ulubiony zegarek to parnis diver.
Myślę, że akceptowalny może być rozmiar 38mm.

Dodam tylko, że moja żona jest szczupła :))

Z tego co pamiętam to Steinhart też swoją damkę wydał w słusznym rozmiarze.

Ostatnio zmieniony przez Deco79 2013-03-26, 15:26, w całości zmieniany 1 raz
:
JohnSmith napisał/a:
Mojej Pani, to taki się ostatnio spodobał..


A da linkę? ;)

Co do samego pomysłu ja od dawna jestem na tak...kiedyś chyba nawet to gdzieś proponowałem? ;) Więc:

1. Koperty (m.in ich wielkość) - skoro ALAMO i Svedos są na tak, to pewnie będzie też coś kobiecego komercyjnego. Więc może to jednak nie problem?
2. Projekt (ja kupię ten zegarek i dam jako prezent) po co tłumaczyć ile co kosztuje itp. Zdarza nam się robić prezenty.. więc może uda się zrobić jakieś fajne projekty.. później głosowania itp.? Więc może to nie problem?
3. Może to herezja ale pytanie: jest opcja zrobienia zegarka z jakimś lepszym modelem kwarca w środku..właśnie w linii kobiecej? ;)
4. Jeśli projekt mi przypadnie do gustu..ja raczej kupię więcej niż jedną sztukę.

To może lista?

1. Violence (200 - 1.5k pln)

:
halina napisał/a:
I podejrzewam, że koperta może być spory problemem, bo przecież Gerlachy nie zamówią 1000 sztuk damskich kopert, żeby sobie piwnicę nimi wybrukować.

Cezar napisał/a:
To może znaleźć jakieś seiko i zrobić ładną tarczkę do tego cool

Mądrych to i dobrze posłuchać, fajne Seiko ze słitaśną tarczą, to może być to cool
Martwi mnie tylko jak będzie wyglądała dyskusja naszych lepszych połówek nad dizajnem tarczy hmmm

:
Violence napisał/a:
JohnSmith napisał/a:
Mojej Pani, to taki się ostatnio spodobał..


A da linkę? ;)


Proszę: linka :)

John Smith
:
No dobrze zegarek będzie przyklepany, zatwierdzony projekt i dojdziemy do listy chętnych pań na sikora.... i jak jedna z drugą dowiedzą się że ona nie będzie jedyną posiadaczką tego cacka tylko na liście przykładowo jest 30 babonów, na ten sam wzór :)) :)) .

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2013-03-26, 15:51, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.