Titan - Made in India
Odpowiedz do tematu

:
Niektóre całkiem ciekawe. Te co nie mają napisu auto to kwarce? Daj linkę jakąś...

Skate or die!
missed555
[Usunięty]
:
prezesso napisał/a:
Daj linkę jakąś...

http://www.titanworld.com/in/
Cena w jakiejś miejscowej walucie ale chyba taniocha wychodzi po przeliczeniu na $

Ostatnio zmieniony przez missed555 2012-11-14, 21:37, w całości zmieniany 2 razy
:
Titan to jedna z dwóch najpopularniejsztch marek w Indiach, obok HMT.
Używają - jak i HMT - chińskich partnerów. Wszystkie 'wysokie linie" uzywaja chińskich mechanizmów. Niższe - kwarców (w HMT - in hausów bazujących na Citizenie). Ciekawostka o tyle, że inne duże korporacje tworzą rózne marki dla różnych segmentów - a Hindusi - nie.

Sylwek
[Usunięty]
:
ALAMO, Hindusi z racji wielkości rynku (populacji) nie muszą tworzyć wielu (iluś tam )marek na jednym wzorcu (mechanizmie) , hmmm bardzo mocno mi się wydaje,że Oni nie znają słowa "prestiż

:
...w tym ostatnim, to nie dość, że założyli cewnik na wskazówkach, to jeszcze koronka pięknie zmiażdży kości dłoni - ja jestem na nie...zdecydowanie

missed555
[Usunięty]
:
Sylwek napisał/a:
ALAMO hmmm bardzo mocno mi się wydaje,że Oni nie znają słowa "prestiż


Sylwek
A mi się wydaje z całym szacunkiem ze się mylisz. Na pewno znają pyramidę prestiżu z KiZi :))

Ostatnio zmieniony przez missed555 2012-11-15, 07:27, w całości zmieniany 1 raz
:
Każdy jeden Hindus :?: Może,może ;-)

Titan ma jedną fajna linię babońskich zegarków, zapachowych. Luneta jest wykonana z drewna sandalowego, i w zestawie jest kilka rodzajów olejków wonnych. Lunetę się zdejmuje, i nasącza nimi. Dość ... ciekawe podejście ;-)

Blaz
[Usunięty]
:
Pewnie zrobione z myślą o Bollywood. :))

:
ALAMO napisał/a:
Titan ma jedną fajna linię babońskich zegarków, zapachowych. Luneta jest wykonana z drewna sandalowego


linkacza dawac!! :))

beceen | ***** ***
:
Kuurdeee ... nie znajdę :D
Jak o HMT pisalem to mi to wyskoczylo gdzieś, to było dwa lata temu :))

missed555
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Pewnie zrobione z myślą o Bollywood. :))


A może wcale nie. Może robione z myślą o Kizi. Prezes dorobi "szfajcarski" rodowód i będą szły po kilka tysi jako zegarek klubowy :))

missed555
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
missed555, :facepalm:

Santino
Tak sobie tylko fantazjowałem :D

:
Całkiem ciekawe, ale czy jest tam jakies info o wymiarach, no i jak to kupić :roll:

:
Steinhart Triton 30 atm? :shock:




Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.