G.Gerlach ORP Orzel 85A
Odpowiedz do tematu

:
Przeczytałem powyższe i jestem przerażony, wydawało mi sie że sie przywitałem w pierwszym poście, ale skoro nie spełniłem jakiegoś punktu regulaminu to pewnie mi się należało. Mimo wszystko to od chamów na forach wyzwany zostałem pierwszy raz, a trochę wiosen i for różnych już sobie liczę.

Zarejestrowałem sie tutaj dla "Gerlachów" bo wydawalo mi się że fajnie być bliżej ludzi którzy tworzą fajne rzeczy. Do tego spodobała mi sie żartobliwa forma wypowiedzi, jaka wydawało by się tutaj obowiązuje.

Cóż...

:
Nikczemnick, proponuję tym razem wspaniałomyślnie tym burakom wybaczyć...oni nie zawsze na żartach się znają. pifko

:
Nikczemnick cóż... Nie Ty pierwszy, nie Ty ostatni ;)

To fotum pijacko-złodziejsko-(nie bójmy się)- knajackie. Na zegarkach to oni tutaj się nie znają, tylko czekają, żeby zwymyślać prawiczka lub splugawić dziwicę facepalm

No i uważaj na tego Svedosa. Sam nick chyba mówi wyraźnie, że on nie Polak tylko Swed od os jakić facepalm

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2015-09-25, 22:12, w całości zmieniany 3 razy
:
... i trzeba pamietać że Sylwek miewa stany wyższej gotowości bojowej :D I wcale nie musi się wcześniej naczytać :złośliwiec:

:
A te dziewice do splugawienia to dzie? :popcorn:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Nikczemnick, nie przejmuj się tylko pisz :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
goTomek póki co splugawione :popcorn:

Sylwek
[Usunięty]
:
Nikczemnick napisał/a:
............. Mimo wszystko to od chamów na forach wyzwany zostałem pierwszy raz.......



No i wreszcie się wypowiedział bezpośrednio zainteresowany. Skoro tak, to mogę zakończyć ze swej strony bicie piany przez współforumowiczów.

Zaiste, źle mogłem odebrać wypowiedź osoby Nikczemnick, znaczy niezgodnie z intencją autora . Od chamów jednak nie wyzwałem, co to to nie,tak więc proszę mi nie wciskać.

Jednym słowem wybacz Waszmość .. pifko i baw się dobrze .

:
No i przylazł, i się pokajał, i zepsuł zabawę :popcorn:

:
Takie tam, z kolegiem cool




i wracając do tematu dokładności, orzeł po niecałym miesiącu +17s/24h, nawigator po pierwszej dobie 0s/24h :))

:
Nikczemnick, fajne. Tylko dl Orła bardziej pasuje ten pomarańczowy pasek Gerlachów :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Szymon
[Usunięty]
:
https://www.youtube.com/watch?v=M04zYVIkqGI



Widzieil? ;)

:
Tak długo jest na yt że raczej każdy kto się interesuje tym modelem widział :)

:
:D :D
Trafiła kosa na kamień hmmm :?:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2016-01-10, 21:25, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
junek92 napisał/a:
Tak długo jest na yt że raczej każdy kto się interesuje tym modelem widział :)


Chyba każdy kto nie jest tu forumowcem :P
Ja nie widziałem filmiku. Może dlatego że co chciałem wiedzieć, to się z pierwszej ręki od producenta dowiedziałem.
A zegarek to jeszcze przed premierą, na etapie prototypów można było pooglądać na żywo.
Oczywiście jak się miało chęć jechać przez Polskę, spotkać z bandą melepetów, i wychylić kielicha. Oczywiście bezalkoholowego ;)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.