CW Original Buff
Odpowiedz do tematu

:
Buff jest cool cool - wiem, bo mam :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Pozwoliłem sobie ( jeśli można ) dodać ankietę.

W formie ostatecznego wyjaśnienie Buff to przedmiot o zastosowaniu ogólnosportowym, mieszczący się w zaciśniętej dłoni. Taki ubraniowy multitool :)

Ostatnio zmieniony przez olp1 2013-11-02, 21:08, w całości zmieniany 1 raz
Szymon
[Usunięty]
:
Ja też posiadam takiego cudaka i jest naprawdę bardzo przydatnym gadżetem. :)

Cytat:
Prawdziwy mężczyzna używa tylko szalokominiarki, a i w sytuacji awaryjnej towarzyszka może jej użyć jako sukienki


Może nie jako sukienkę, ale Moja Ruda testowała to jako sportowy stanik do biegania i podobno daje radę :D

:
Szymon napisał/a:

Może nie jako sukienkę, ale Moja Ruda testowała to jako sportowy stanik do biegania i podobno daje radę :D



Szymon, pics or it didn't happen!! No nie ma bata!! :D

Ostatnio zmieniony przez Arek 2013-11-03, 07:23, w całości zmieniany 1 raz
Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
:popcorn: cool

:
Dziwny pomysł ale trzeba być tolerancyjnym

Szymon
[Usunięty]
:
Arek napisał/a:
Szymon, pics or it didn't happen!! No nie ma bata!!


You wish!!! cool
Zdjęć nie mam (i tak bym nie wstawił :P ), ale z tego co mówiła to od biedy naprawdę może być. Ja tam nie wiem, nie znam się - nie używam takich wynalazków jak stanik do biegania :D

:
hmmm ale wiesz że implikacją powyższego twierdzenia jest to że biegasz z rozwianym cycem :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Szymon
[Usunięty]
:
Ciniol,
Ty mnie Mendo nie mierz swoja miarką. :!: plask
Może Ty masz problem z cyckami :D Ja nie ;)

:
Popacze jak lądujecie w koszu. :popcorn:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Szymon
[Usunięty]
:
W takim towarzystwie to nie ujma ;)

Spam
[Usunięty]
:
...nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest... muszę sobie na zimę sprawić... do odśnieżania... bo jak człowieka po twarzy wiatr wypix... dzi...

:
Wchodze. Buffa uzywam od jakis 4 lat pod moto kask przez cały sezon. Swietna sprawa.
Moze dalo by sie naciagnac, ze projekt dotyczy jeszcze starej nazwy forum? ;)
s

:
Ja tu może najbardziej reprezentatywna nie będę, ale dla mnie to wyposażenie podstawowe na rower przez większą część roku i forumowego buffa chętnie nabędę.

:
halina napisał/a:
Ja tu może najbardziej reprezentatywna nie będę, ale dla mnie to wyposażenie podstawowe na rower przez większą część roku


To samo.

Zwlaszcza teraz ciezko z ranca do roboty jechac, jak sie to-to pod kask zapomni zalozyc, a o 6.30 ciemno wszedzie, glucho wszedzie i 0 stopni... ;)

Moze tez bym sie skusil.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.