dutyfreeislandshop.com
Odpowiedz do tematu

:
Iks napisał/a:
maciek napisał/a:
Chłopaki, brał coś któryś ostatnio? Łapią? hmmm


Dobrze wiesz, że nie potrzebujesz tego zegarka :popcorn: :złośliwiec: ;)


...ten kuwa na posterunku. :))

:
Pozor, pozor!!!

Duty się wzion i zoptymalizował i nie wysłał mnie paczki w gustownym kartonowym pudełeczku, tylko w bąblach.
Szczęściem nie widzę, aby zegar na tym ucierpiał, ale istotnie obniża to bezpieczeństwo podróży... :(

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Pewnie trzeba dopłacić coś za pudełko. Ale za to może w nieodpowiednie łapy na granicy nie wpadnie ;)

:
bow napisał/a:
Pozor, pozor!!!

Duty się wzion i zoptymalizował i nie wysłał mnie paczki w gustownym kartonowym pudełeczku, tylko w bąblach.
Szczęściem nie widzę, aby zegar na tym ucierpiał, ale istotnie obniża to bezpieczeństwo podróży... :(


No ale oni tak wysyłali? W swoim woreczku zegarek i w foliach ?

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
bow napisał/a:
Pozor, pozor!!!

Duty się wzion i zoptymalizował i nie wysłał mnie paczki w gustownym kartonowym pudełeczku, tylko w bąblach.
Szczęściem nie widzę, aby zegar na tym ucierpiał, ale istotnie obniża to bezpieczeństwo podróży... :(


No ale oni tak wysyłali? W swoim woreczku zegarek i w foliach ?

+1, nic się nie zmieniło
Wujek coś ostatnio nie w formie :złośliwiec:

:
Zawsze tak było








Pudełko za dodatkową opłatą ale wtedy wzrastało niebezpieczeństwo opłaty daniny ;)

:
Swego czasu, jak się wybierało opcję woreczka, to wrzucali graty w gustowne kartonowe pudełeczko, w którym wszystko bezpieczenie leciało.

A teraz jest zwykły bąbel - jako i Wojtek na focie pokazał.

To mnie siem nie podoba!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ale tom chyba za Mieszka jeszcze ;)
Te foty mają po dwa, trzy lata.

:
No dawno u nich nie kupowałem... hmmm

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
No dawno u nich nie kupowałem... hmmm


To bier coś :złośliwiec:

:
Ale tam ostatnio nie ma po co zaglądać hmmm
Mam na liście chyba dziesięć Citków które ewentualnie by mnie zainteresowały i ustawione powiadomienia o dostępności ale od dobrych dwóch lat są out.
Te zaś, które są dostępne trzymają ceny zupełnie do tego sklepu nieprzystające :/

:
zamawiał ktoś coś ostatnio w tym sklepie, widzę, że oceny są raczej pozytywne, ale jakoś mam obawy, a chciałbym to kliknąć:


http://www.dutyfreeisland...-black-ip-watch

:
Nie rób scen, to potentat :) pifko

:
wues89 napisał/a:
zamawiał ktoś coś ostatnio w tym sklepie, widzę, że oceny są raczej pozytywne, ale jakoś mam obawy, a chciałbym to kliknąć:


http://www.dutyfreeisland...-black-ip-watch



Zamawiałem ostatnio Bambino. paczka była u mnie po 2tyg. Nawet nie oclili chociaż WER-WAWA skierował na cło :-)

:
ALAMO napisał/a:
Nie rób scen, to potentat

Może troszkę przewrażliwiony jestem ;)

przemo_75 napisał/a:
Zamawiałem ostatnio Bambino. paczka była u mnie po 2tyg. Nawet nie oclili chociaż WER-WAWA skierował na cło


Dwa tygodnie to nawet nie źle, zamawiałeś przez stronę czy e-bay ?


Spróbuje się połapać w tym PayPal i kliknę :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.