CITIZEN PROMASTER PILOT Promaster - co o tym myśleć?
Odpowiedz do tematu

:
Szanowni Kumotrzy,
podrobiony zegarek kupilem w firmie ZEGARENA - sklep na Allegro. Z mojej oceny wyglada to tak ze najprawdopodobniej sprzedajacy sam zostal oszukany, nie majac zbyt wielkiego pojecia na temat zegarkow.. Jaka jest prawda - ustala to organy scigania. Tak wiec ostrzegam - moze warto przeniesc ten temat do dzialu "nieuczciwi sprzedawcy". W tym sklepie mozna trafic na podrobke.

Silicon
:
O tak, bardzo wzruszyła mnie jego opowieść ... Nie wie, nie zna się, zarobiony jest.
http://allegro.pl/sklep/26095301_zegarena
Handluje tylko zegarkami.
Citek którego kupiłeś nadal dostępny w sklepie.
I, oczywiście w wyniku czystego przypadku, większość ofert to modele zegarków których podróbek jest jak mrówków, tj. Tissot i Armani.
Ale racja, że to już oceni prokurator, 8 latek, nie w kij dmuchał cool

:
Silicon, od razu widać, że sprzedaje podróby widać to po cenach Tissota.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
tak, ale zmylka jest to ze jest to sklep i niby legalnie prowadzona dzialalnosc.. Biorac pod uwage ceny po ktorych mozna kupic w swiecie zegarki, mozna przypuszczac ze ma dojscie do tanszych, "powystawowych" zegarkow.. Co znabralem sie ale przynajmniej pozostali juz tego nie zrobia..

Silicon
:
grubo, same PRSy, sportury i inne najczesciej podrabiane modele. Chrono tissota za niecaly tysiac zeta? w sklepie? nowy? i oryginalny i ludzie w to wierza? facepalm

beceen | ***** ***
:
Ludzie jak ludzie, ale powtarzam : za to grozi 8 lat pierdla.
Nie wiem ile grozi za handel dragami, podejrzewam że też coś koło tego.
Ludzie są jednak durni facepalm

:
Stąd wcześniej moje pytanie o ceny. Ok - koledzy już mi wyjaśniliście, że ecodrive w tych pieniążkach co kupił kolega można normalnie kupić, ale... ja jestem jakoś wyczulony na "okazje" (nie tylko zegarkowe) Sam wiem, jak ciężko powstrzymać się przed kupnem taniej niż normalnie pożądanego przez nas dobra, ale warto czasem wyłączyć emocje. Ja bynajmniej kieruję się zasadą: okazje nie istnieją! Bynajmniej dla kupującego ;)

:
Dzięki chopy, mnie też ten Nighthawk kusił...

:
Ale że co? Nie kusi już, bo podróby? hmmm Czy co? Oryginał wcale nie jest trudno kupić :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2014-02-03, 16:39, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Nawet tańsze są niż ta podróba. ;)

:
goTomek napisał/a:
Ale że co? Nie kusi już, bo podróby? hmmm Czy co? Oryginał wcale nie jest trudno kupić :popcorn:


Ten konkretny z allegro mnie kusił :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.