Czego to nie pdrabiają... (Fiyta? Stenek?)
Odpowiedz do tematu

: Czego to nie pdrabiają... (Fiyta? Stenek?)
Zapragnąłem zakupić kolejny wynalazek zegarkowy, więc w wyszukiwarce znanego portalu zakupowego aliexpress wpisałem "seagull". I jak mogłem się spodziewać wśród omeg tissotów i innych znalazłem parę parnisów, davitonów i takie kwiatki:

STENEK



Fiyta



O ile jeszcze rozumiem, że napis "swiss made" na stenku zobowiązuje, to co myśleć o fiycie??

A może to wcale nie są podróby tylko "towar spadł z tira" i "ma ryskę na wewnentrznej stronie branzolety"

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-03-24, 14:14, w całości zmieniany 1 raz
"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Stenek :shock:
Dobra cena! Wygląda jak Stenek. Znaczy się oryginał. A może tylko zdjęcia oryginału dali?

A ta Fiyta - to nie kumam. Co to za bohomaz?

[ Dodano: 2014-03-24, 13:47 ]
O kufa - a to? :shock:


Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-03-24, 14:10, w całości zmieniany 1 raz
Segoy
:
Panowie, nie linkujemy podrób, nawet w celach hmmm edukacyjnych ... Możecie fotki powklejać ..

:
Segoy, dobry ten Stenek :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dobra.... zaryzykowałem 155 zł w celach poznawczych. Jak coś do mnie dojdzie to napiszę wam o co chodzi z tym stenkiem cool
A jak mi przyślą jakiś plastikowy chłam to będę testował jak działa buyer protect system na aliexpress :D

[ Dodano: 2014-03-24, 14:09 ]
Tomek napisał/a:
Panowie, nie linkujemy podrób, nawet w celach hmmm edukacyjnych ... Możecie fotki powklejać ..


A mamy pewność, że to podróba?

Segoy
:
A mamy jakiekolwiek przesłanki by sądzić, że nie? Cena z księżyca, sprzedawca bez feedbacku, zdjęcia na żywca pokopiowane ze sklepu Stenka...

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
Tapir, pifko

:
Hehe.... oj tam oj tam.... pesymiści i czarnowidze. A może spadło z TIRa? :)

Segoy
:
Może jak spadało było zegarkiem nie za 37$ tylko za 3,7$? :P

Tak czy inaczej będę kibicował, ja się na taki eksperyment nie zdecydowalem po tym jak mój znajomy przez pół roku walczył z aliexpress i sprzedawca i za przeproszeniem g*wno wywalczył...

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
Segoy napisał/a:
A może spadło z TIRa? :)

To wtedy jest to paserstwo

:
Ale ty masz na myśli, że kradzione? A to ja nie miałem tego na myśli.... nono

Tak czy owak, googluję sobie i żadnego info nigdzie o podróbach stenka jeszczcze nie udało mi się wygooglować.

Segoy
:
To jakaś lipa jest :popcorn:

:
Segoy, jeśli ktoś pisze, że coś "może spadło z TIRa", czyli ktoś to może jumnął z transportu - to jest oczywiste (przynajmniej dla mnie), że kupowanie takiej rzeczy to może być paserstwo.

pifko

ALAMO napisał/a:
To jakaś lipa jest

Wg mnie też, wałek ewidentny. Zero komentarzy, foty tylko producenta ..

:
Tomek, rozumiem.
Ja sobie pomyślałem raczej o jakimś odrzucie z transportu czy z fabryki, uszkodzonym opakowaniu na skutek wypadnęcia z TIRa, opróżnianiu magazynów LOT'u czy innym cudownym zbiegu okoliczności....

Tak czy inaczej - macie racje. To musi być lipa. W cenie bagelsporta nic sensownego nie da się raczej zaproponować. A już w ogóle chorono. Nawet gdyby to miało być na chińskim walżu 7750 to też musiałoby kosztować przynajmniej ze 200 dolców. Za takie pieniądzie to ciężko nawet kwarca chrono wyhaczyć (patrz Pagani design).
Więc lipa na maksa.
Tym bardziej ciekawi mnie co przyjdzie (i czy w ogóle) :D

Segoy
:
Polowanie na jelenia to normalne na ali , czekają na tych co wpłacą a potem szukaj wiatru w polu . Zdjęcia kradzione .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.