Sea Gull M299s wyrafinowana elegancja
Odpowiedz do tematu

:
Mi się bardziej Hamilton spodobał .

:
Bardzo ładna Mewa, ale zdecydowanie wolałbym, żeby na tarczy miała china made.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Sawim
[Usunięty]
: Re: Sea Gull M299s wyrafinowana elegancja
svedos napisał/a:
...Na koniec cena , która nie jest mała 5998.00Y to jest około 2500PLN


Przepraszam, ale kogos chyba pogięło... design akceptowalny, ale za 2,5k? Życzę powodzenia w sprzedaży, acz w nie absolutnie nie wierzę.

:
szczerze to nie widzę uzasadnienia anie dla takiej ceny ani do pomysłu wpakowania tam ETY - cóż niezadanie są ścieżki Buddy!

:
Myślę że w 1,3 mld Chińskim narodzie znajdzie się milion , albo dwa co kupi porządny Chiński zegarek :wink: :lol:

Zwracam uwagę że ceny zegarków produkcji Sea Gull do najtańszych nie należą.

szeryf
[Usunięty]
:
kadarius napisał/a:
szczerze to nie widzę uzasadnienia anie dla takiej ceny ani do pomysłu wpakowania tam ETY - cóż niezadanie są ścieżki Buddy!


Przemknęło mi przez myśl, że ów obcy mechanizm w środku być może ma na celu wysondowanie opinii klientów, na zasadzie: zobaczymy jak rynek zareaguje na Mewę ze śmiesznym Swiss Movt.
Co do ceny, to cóż... z ETA w środku nie jest już "in-housem", więc i szczególnie tani nie jest (inna sprawa, że ten sprzedawca ma jedne z najwyższych cen na TB!). W każdym razie Sea-Gulle w przyszości nie będą już raczej nigdy tzw. budżetowymi zegarkami. W każdym razie nie liczę na to :cry: (Chyba, że szwajcarska konkurencja potanieje :lol: )

:
Nie w tym rzecz żeby były tanie - ale mając do wyboru rasowego chińczyka z inhałsem a takiego internacjonalnego frankensztajna to wybór jest dość prosty! chcę szwajcara to sobie kupuję omegę czy innego lonżina a jak chcę SG to kupuję mewkę z chińskim serduszkiem :)

szeryf
[Usunięty]
:
Zgadzam się i mam podobna opinię do Twojej! Zastanawia jednak ten numer z ETĄ :?

:
Może jest tak jak piszesz - takie rozpoznanie rynku walką :)

:
A może jeszcze jest inaczej ;)
Taki CEO Sea Gulla któregoś dnia sobie pomyślał: nasi szwajcarsy przyjaciele tyle wysiłku wkładają zeby sprzedawać nasze werki jako swoje, to my im pomożemy i też będziemy sprzedawali nasze werki jako ich ... :lol:

:
Jest alternatywa dla takiego zegarka, Sea -Gull produkuje bardzo podobne modele za połowę ceny tego modelu z rodzimą kopią ETY, to znaczy z ST-18 tożsamy z oryginalnym ETA 2892

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-03-15, 10:48, w całości zmieniany 1 raz
:
Alamo podoba mi się ten pomysł - taka techniczna wymiana w ramach sankcji i rewanżu :)

:
Mnie ciekawi inna rzecz - podobno nie tak łatwo kupic ETĘ ludkom nie bedącym w SG - skąd chinolki mają te werki?

:
A robią sobie na potęgę sami :D
W końcu już prawie wszystko składają małe żółte rączki.
I weź im potem powiedz, że czegoś nie mogą :mrgreen:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
andre
[Usunięty]
:
http://www.valanvron.ch/Pages/Valanvron-92-UK.html

Pewnie stąd.Sami zrobili ,sami ukoszernili i mają ;-)Albo coś w podobnym stylu ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.