Nowa turbinka Mewy
Odpowiedz do tematu

: Nowa turbinka Mewy
Przedstawiam jeden z zeszłorocznych modeli dość taniego tourbilliona z Tiencinu...



Mechanizm ST8001GK-1



Waga 42.5g
Kolekcja 2009
Do pływania neistety nie podejdzie ;) - WR3ATM...
Cena ok. 27 000 zł

:
Jakoś nie specjalnie przepadam za skeletonami, co nie zmienia faktu iż Sea Gull robi kilka fajnych turbinek z pełnym werkiem i standardową tarczą.

No i ta baaardzo niekorzystna cena :wink: :lol:

:
svedos napisał/a:
Jakoś nie specjalnie przepadam za skeletonami, co nie zmienia faktu iż Sea Gull robi kilka fajnych turbinek z pełnym werkiem i standardową tarczą.

No i ta baaardzo niekorzystna cena :wink: :lol:


Też stoję na stanowisku że cena to szczyt podłości ;) ...

:
Ale nie powiem, jak bym znalazł w parku obok ławki, albo dostał w spadku, to nie wygonił bym :wink: :lol: :lol:

:
Nie podchodza mi szkieletory :P
Ale jak Swedos znajdzie a potem zgubi , a ja znajde to nie pogonie :)

:
Trzeba chłopaki do Egiptu na wczasy jeździć. Tam się takie czasami a plaży znajduje. Stamtąd pochodzi większość znanych mi Rolków w obiegu wtónym :lol: ...

:
Dlatego Pan Kaczyński namawia na wyjazdy do Egiptu.

:
Cena tej turbinki jest jak najbardziej prawdziwa , i za tyle moglbym miec ladnego nowego rolka submarinera , a jakby poszukal to i seadwellera bym kupil . Bardziej wole nurasy od skieletorow :)

:
turbinki jakoś szczególnie mnie nie kręcą a ten zegarek jest na dodatek ładny inaczej! :lol:

:
Jak ktoś z Was takiego znajdzie a potem zgubi, to dajcie zać gdzie szukać. Położę go wówczas na torze kolejowym, poczekam aż przejedzie pociąg, zrobię zdjęcia i pokażę co wyszło :twisted:

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
daje po oczach hehehehe

:
Mnie się podoba i to bardzo, Smoki lubią otwarte balanse i skeletony, a tu dodatkowo mamy zdobiony mechanizm i turbinę :!:
Ogólnie lubię zegarki "blink - blinkowe" tylko żeby były bez kryształów, rubinków i diamencików - te elementy według mnie prawie zawsze psują wygląd zegarka.
Tą mewę bardzo chętnie przygarnąłbym. Trzeba będzie podpuścić jednego takiego :wink: , co by ją zakupił, a ja potem odkupię za połowę ceny :wink:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol Kłósek napisał/a:
Mnie się podoba i to bardzo, Smoki lubią otwarte balanse i skeletony, a tu dodatkowo mamy zdobiony mechanizm i turbinę :!:
Ogólnie lubię zegarki "blink - blinkowe" tylko żeby były bez kryształów, rubinków i diamencików - te elementy według mnie prawie zawsze psują wygląd zegarka.
Tą mewę bardzo chętnie przygarnąłbym. Trzeba będzie podpuścić jednego takiego :wink: , co by ją zakupił, a ja potem odkupię za połowę ceny :wink:


Mam jeszcze lepszy plan! Niech kupi, sprzeda, potem jeszcze raz kupi, znów sprzeda... Za czwartym razem kupię! :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.