Rolmops Submarynowany
Odpowiedz do tematu

:
Ja tam lubię sterylne tarcze, no może krótszy skrót SWC , czyli Svedos Watch Company :wink: :lol:

:
svedos napisał/a:
Ja tam lubię sterylne tarcze, no może krótszy skrót SWC , czyli Svedos Watch Company :wink: :lol:


Ja bym się trzymal naklejki z kurczakiem. Były teraz na promocji w Lidlu -jak chcesz to ci mogę jedną odpalić :lol: ...

Wiecie na czym polega ciekawostka?

Że ten zegarek, po wcześniejszym podniesieniu do rangi prawdziwej podróby, tanieje o ... 50% :lol: W weekend pół dnia z Andree oglądaliśmy podróbki Omegi i właśnie Roleksa. Jakość wykonania jest powalajaca, i daje też trochę do myślenia w materii "ile wynosi TKW przyzwoitego zegarka" ... Wyszło nam kilkadziesiąt peelenów ...

:
A gdzie udalo wam sie obczaic te podbobeczki na zywo ?
Ja widzialem na necie filmiki i mnie powalilo z nog jak to jest swietnie wykonane...na oko nie dalo sie chyba rozroznic na szybko tak od reki.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Ale my tutaj zegarkowym podrubkożercom mówimy stanowcze nie :P :wink:

:
pisar napisał/a:
A gdzie udalo wam sie obczaic te podbobeczki na zywo ?
Ja widzialem na necie filmiki i mnie powalilo z nog jak to jest swietnie wykonane...na oko nie dalo sie chyba rozroznic na szybko tak od reki.


Te akurat oglądaliśmy na zdjęciach wszelkiej maści, ale poprzednio miałem w rękach z tej samej serii podróbkę Daytony na chińskim 7750. Gdybym nie wiedział że to jest podróbka - wziąłbym ją za oryginał. Nie jestem jakimś specem od Roleksów, zapewne nie wiem o wielu elementach zabezpieczających które ów być może posiada (jakieś mikrograwery choćby), ale tamta Daytona wyglądała jak Roleks, łącznie z mechanizmem który był zdobiony, opisany, z kolorowymi kołami, itd. CZłowiek który nawet ma jako-taką wiedzę nt. zegarków - nabrałby się jak nic na takie "okazyjne zakupy"... :shock: :?

:
Dlatego człowiek, ktory ma jako taka wiedze na temat zegarków unika okazyjnych zakupów z niepewnych źródeł.

Foch und Ch.
:
Kuba, oni przeglądali Taobao, a to jest uznany portal aukcyjny, chyba największy na świecie :wink: :lol:

:
svedos napisał/a:
Ja tam lubię sterylne tarcze, no może krótszy skrót SWC , czyli Svedos Watch Company :wink: :lol:

Stąd już niebezpiecznie blisko do pewnej marki "nie powiem jakiej", i publicznego linczu na pewnym forum. I wpisu bynajmniej nie do rejestru FHS a raczej tu : http://www.trustedwatch.c...of-watch-brands
A na "pewnym" forum już za sam taki żart sklecają Ci pewnie ...



Cytat:
czyli Svedos Watch Company

Dobrze, żeś objaśnił ten skrót, skojarzenia miałem inne :lol: :lol:

:
Szubienicę to ja mam tam dawno skleconą, podła plotka głosi że jestem wrogiem nr 001 :wink: , z licencją.....

andre
[Usunięty]
:
Ciekawe kto decyduje i za co o wpisaniu marki na taką listę?Taki Aeromatic i Trias są na rynku już sporo lat.Co roku nowe modele.To po prostu brandy chińskich wytwórni na przykład Dixmonta.Estana tez jest ,Orkina ;-)

:
svedos a ja uwazam że przez to że nie ma nic na tarczy jest ok. On chyba nie w ogóle żadnego napisu. I bardzo dobrze. Minimalizm rulez!

:
Słaba lista nie ma Parnisa :)

:
Albo zmienię nazwę nie SWC, a CWS, marka jak najbardziej realna, historyczna i przede wszystkim polska, była taka przed wojną , tyle tylko że w branży samochodowej. A teraz będzie Company Watch Svedos :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Mnie jeszcze ta ceramika interesuje. :?: :wink:

:
Rolmops jest świetny :shock: :!:
widziałbym go jako NASZ ZEGAREK KLUBOWY .
tak surowy ze az wspaniały :oops:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.