Rolmops Submarynowany
Odpowiedz do tematu

:
Tak, dekiel jest polerowano szczotkowany.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Ale chwilunia....

Wersja z ceramicznym bezelem posiada lupkę z tego co widziałem na manbushije. Przy okazji szafir glass. No i kosztuje 77$.

A ten rolmopsiak wygląda na tę wersję bez lupki. Co kosztuje 46$ i nic nie piszą o ceramice.

A tak w ogóle te zegarki są opisane jako 40mm bez koronki. Jak to zatem jest naprawdę?



Segoy

Segoy
:
Ten nie jest od manbushije i z pewnością nie ma szafirowego szkła, czy bezel jest ceramiczny, ręki nie dam sobie uciąć, ale tak wygląda.

:
W takim razie jeszcze raz zapytam - czy jest na forum jakiś Rolmops od Manbushije lub WenPing'a? Jeśli tak - czy on rzeczywiście ma 40mm czy 42?
Jakie wrażenia ogólne?

Kurczę, ten Svedos'owy wygląda identycznie na zdjęciach....


___

Segoy

Segoy
:
A jak to świeci? Jaki kolor znaczy i jak długo...

:
Słabo i na zielono.

:
Od wczoraj jestem posiadaczem takowego rolmopsa. Srednica koperty to 40, srednica bezela to 42. Generalnie , fajny sikor, ladnie zrobiony. Bezel bardzo przyjemnie klika. No zadowolonyjestem :mrgreen: . Bransolete musze zmienic na pasek, bo jak odjalem jedno ogniwo to na nadgarstku jst , dla mnie za luzno. Jak zdemontowalem drugie, to przez dlon ledwo przeciskam, a po zapieciu mam wrazenie ze moze sie rozpiac, podczas ruchow nadgarstkiem. A co to jest, jak dziala i po co i czy rzeczywiscie zawor helowy, to pojecia nie mam :mrgreen:

Noze tez lubie
:
Tam masz jeszcze regulację na zapince - mniej więcej pół ogniwka, więc powinno pasować. "Rozpinasz" ostatnie ogniwo w klamerce.

:
topek napisał/a:
A co to jest, jak dziala i po co i czy rzeczywiscie zawor helowy, to pojecia nie mam
nie próbował bym jak to działa , gdyż to atrapa ;)

:
Ciekawość, jak się sprawują te "biskupie" sprzęgiełka naciągu. I z czego one są. Rolexowskie są stalowe, powlekane teflonem malinowego koloru.

J.

:
Są stalowe. Natomiast nie "drapałem" pokrycia żeby sprawdzić czy to teflon, czy farba. To cię jakoś specjalnie interesuje? Bo mogę spytać w fabryce.

:
Mogę żyć bez tej wiedzy :wink:

J.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2011-03-26, 20:02, w całości zmieniany 1 raz
:
a to nie jest naklejka :D

:
Rudolf napisał/a:
a to nie jest naklejka :D


Czytałeś - nie drapał :mrgreen:

J.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.