good-stuffs-korzystał ktoś?
Odpowiedz do tematu

:
No to za młodość Smoku pifko
Bardzo dziękuję za Twoją opinię! Będę się musiał do niego przymierzyć niedługo, ma w sobie niezaprzeczalny urok...
Ludziska aż tak się na to nie rzucają, to powinny jeszcze być na stanie.

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
podłączę się, czy trzeba im jakieś instrukcję wysyłać jaką mają kwotę na paczce zadeklarować, albo opis że "gift"? czy sami robią to od siebie? jak z opłatami?

:
Z mojego doświadczenia, po co najmniej sześciu zakupach u nich - dwa przez eBay, reszta z good-stuffs - nie było potrzeby "załatwiania", bezproblemowa finalizacja... ;)

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
nie ma sensu pytać bo sprzedawca olewa maile i nie odpisuje (prawdopodobnie nie znają angielskiego). Zegarek i tak puszczą tak żeby ominął w miale możliwości opłaty.

:
Kupiłem tam kiedyś zegarek - przez ponad tydzień pisałem maile z prośbą o nr trackingu. W końcu dostałem zwrot kasy z wszystko mówiącym dopiskiem "Out of stock"

Więcej tam nie kupię. :popcorn:

:
no i stało się, zaznaczyłem opcję darmowa wysyłka a dziś dostałem od nich mejla z numerem trackingu do kuriera UPS... pewnie bez opłat się nie obejdzie przez to... :głową w mur:

:
Odświeżę. Jakieś ostatnie doświadzczenia z Good-stuffs? hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Ja generalnie miałem dobre doświadczenia z tym sklepem, ale...
Kupiłem u niego kiedy Beijing BeiHai i Seagulla D304.
BeiHai wymieniałem, bo miał uwalony mechanizm - bezproblemowo i zwrócił za przesyłki.
D304 okazał się też uwalony na tarczy - jakieś paprochy i pobrudzone wskazówki albo indeksy, nie pamiętam już. Zegarek zwróciłem i obyło się bez problemów. Nieco grymasił, ale wywiązał się ok jako sprzedawca.

Na WUS na grupie chińskich zegarków jest wątek, gdzie wykazują użytkownicy, że część ze sprzedawanych zegarków może być podróbkami i/lub z lewego obiegu, ponieważ Seagull nie przyznaje się do tego sprzedawcy. Warto zajrzeć do tego wątku:
https://forums.watchuseek.com/f72/good-stuffs-recent-experiences-4810695.html

:
machlo,

O no właśnie w miedzyczasie trafiłem na ten wątek. No i jednak rzuca to cień niepewności :/

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.