STEINHART Watches
Odpowiedz do tematu

:
Nikczemnick napisał/a:
apropos, mają jeszcze różne mechanizmy?

Si, w brązie siedzi Soprod A10, w Tritonie 100atm ETA 2824-2 Elaboré

:arrow: https://www.steinhartwatc...st-edition.html

:arrow: https://www.steinhartwatc...1000-titan.html

:
Jesteśmy razem 15 miesięcy. Brązowy Triton EDC i ja. Co drugi dzień na ręce, kilkanaście razy pod wodą, 3x w morzu. Mam wrażenie, że on starzeje się ładniej i nie tak szybko ;)




Wyciera nam się to czarne... Ale pistolety i karabiny też nie są wolne od tej przypadłości...












Dostaliśmy nieco cieni, jakieś początki patyny i ładny poler w miejscach stykających się z ubraniami.




Od spodu patyny nieco więcej i pojawia się delikatne przetarcie czarnego na rancie dekla.




I nie mogę oprzeć się wrażeniu, że koronka jest z innego materiału niż koperta (czyżby mosiądz?!)




a świeci jak latarnia przez całą noc



Z powyższych względów ma u mnie dożywocie :)

:
Thomas666, no troszkę zmęczony życiem .. ;)

A to moje dwa Tritonki, 30 i 100atm (30-kę mam ponad 3 lata, 100-ka ma dwa tygodnie)

imgurl

capture screen

i Apollon :)) (mam ok 2 lat)

how to take a screenshot on a pc

:
Tomek, Tytan jest u mnie na liście cool Apollon też mi się podoba, fajna sprawa z możliwością podmiany bezela.

Ale Twoje to modelki, a mój to robol EDC...

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Tomek, a Ty bujnąłbyś się w końcu na jakiś zlot cool

:
Z_bych napisał/a:
Tomek, a Ty bujnąłbyś się w końcu na jakiś zlot cool

Ta koncepcja jest bardzo słuszna.
pifko

Może ten :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Thomas666 napisał/a:
Tomek, Tytan jest u mnie na liście cool Apollon też mi się podoba, fajna sprawa z możliwością podmiany bezela.
Ale Twoje to modelki, a mój to robol EDC...

Jak się ma 40+ zegarków, to nie ma się EDC ;) Ale jakbym miał wybierać z tych trzech - chyba jednak 30atm, za prostotę i surowość.
Z_bych napisał/a:
Tomek, a Ty bujnąłbyś się w końcu na jakiś zlot cool

Jak mnie wywalą z etatu albo moja spółka padnie - wtedy tak, inaczej brak czasu i nic się nie chce.

:
Tomek, to może zrobimy następny zlot u Ciebie? :))

:
Wy będziecie chlali a ja będę zap*****lał ? :facepalm: :))

:
No... tak właśnie mniej-więcej :))
Napijesz się nad ranem. Sam :D

:
Cytat:
Jak się ma 40+ zegarków, to nie ma się EDC ;) Ale jakbym miał wybierać z tych trzech - chyba jednak 30atm, za prostotę i surowość.


No i ja też do tego dążę. Trytona kupiłem jako następcę Poseidona, któren mnie się zbiesił i naprawa trwała. A ponieważ wybierając naoglądałem się różnych takich to połknąłem bakcyla i teraz, kurna, też z wolna przestaję mieć EDC :oops:

[ Dodano: 2017-07-13, 23:21 ]
Zmiany, zmiany...

Zarzekała się żaba błota... Do tej pory, przez rok było tak:



Twierdziłem, że nurki to tylko na gumie lub kajdanie, aż tu nagle...

Pasek od kolegi As82, oklamerkowany dziełem Staruszka:



I teraz nadaje nurkowi pirackiego charakteru, fajny łobuz zrobił się ze Stenka

[






Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Hej, pytałem na sąsiednim forum, ale niestety kamień w wodę ;) Ponowię pytanko tutaj: przymierzam się do zegarka Steinhart, a konkretnie dwóch modeli. Jeden z nich to B-Uhr w brązie. Jak się sprawuje w praktyce? Jest wykonany z brązu, czy to tylko powłoka z pvd (?) Nie obłazi z czasem?

:
Podobno brąz, tak wynika ze specyfikacji... A ostatnio na alledrogo widziałem, że sprzedający napisał coś o ładnym się starzeniu, czy jakoś tak.

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Tak, widziałem na alle... Niestety rozmiar 47 skutecznie mnie ostudził. Ten, który pokazałem, ma 44 mm.... Też sporo jak dla mnie, ale do przełknięcia.
Tylko zastanawia mnie, jak zegarek dwu-trzyletni może się już "ładnie starzeć " ;)

Ostatnio zmieniony przez Hogg 2017-11-28, 19:13, w całości zmieniany 1 raz
:
Hogg napisał/a:
Tylko zastanawia mnie, jak zegarek dwu-trzyletni może się już "ładnie starzeć "


Normalnie.
Po to jest zrobiony z brązu ŻEBY się starzał.
Tak samo jak Żabol jest zrobiony z mosiądzu ŻEBY się starzał.
Taki typ.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.