G-9300 sam się wyłączył się i zresetował
Odpowiedz do tematu

: G-9300 sam się wyłączył się i zresetował
Używam G-9300 od tygodnia i dzisiaj coś dziwnego się zdarzyło, byłem na siłowni i telefon zostawiłem w szatni przy telefonie komórkowym, gdy skończyłem trening zauważyłem, że zegarek się wyłączył, po wystawieniu na światło sam się włączył lecz się zresetował i bateria wskazywała H.

Wiem też, że telefon dzwonił. Czy to możliwe, że zegarek wyłączył się i zresetował przez telefon??

Pozdrawiam i dzięki za wszystkie sugestie pifko

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Twój problem nie jest jedyny

http://forums.watchuseek....ery-631792.html

:
Toyota, dzięki za info, właśnie przeczytałem ten temat który podrzuciłeś ale z tego co zrozumiałem nie ma tam informacji co może być przyczyną takiego stanu :głową w mur:

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Deco79, może zegarek wszedł w stan uśpienia ?? Tylko, że nie może on po takim stanie się zresetować.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Zegarek na pewno przestawił się w tryb czuwania. To nie podlega wątpliwości. Co do resetu ustawień, to istnieje obawa o to, że masz uszkodzony akumulator. Gdzieś czytałem o podobnym problemie ..

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Na razie wyłączyłem tryb oszczędzania energii, poobserwuje go przez kilka dni, jak się sytuacja powtórzy odeślę go do serwisu. :głową w mur:

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Mój przeleżał w puszce blisko rok, szczelnie zamknięty. Przez cały ten czas był w trybie uśpienia. Po wyjęciu zegarka z pudełka, wznowił działanie. Zsynchronizował się, po czym wyłączył się.
Dopiero kilku godzinny pobyt na parapecie w pełnym słońcu, przywrócił mu siły. Ustawienia jednak nie zostały absolutnie zresetowane ..

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Zagadka rozwiązana powodem resetu był telefon a dokładnie dzwoniący telefon :))

http://forums.watchuseek....s-886620-4.html

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
:shock:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.