nurek sea gulla z alledrogo
Odpowiedz do tematu

szeryf
[Usunięty]
:
svedos napisał/a:
A mnie się ten Shanghai podoba, jest taki witydż, i ma fajnie "krzaczkami" opisaną tarczę. :wink:


To ten też pewnie Ci się spodoba :wink: Aktualna produkcja :!:


:
Podoba się i to bardzo, tylko bez PVD, wolę w stali, ale poza tym jest pi pi pi , taki jest. Ma fajną Seikowatą tarczę.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-04-01, 21:39, w całości zmieniany 1 raz
:
To chyba jest w stali - światło się tak odbija. Co nie zmienia faktu, że kozacki jest niesamowicie.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Być może, nie widziałem tego egzemplarza na Taobao.

szeryf
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Jeszcze chyba trochę poczekamy na prawdziwe chińskie divery...


Pierwsze już się pokazują. Ot, choćby tu http://forums.watchuseek....ad.php?t=382905 :lol:

:
Polacy wszak nie gęsi, i swój język mają :P !


szeryf
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Polacy wszak nie gęsi, i swój język mają :P !


Nie widziałem tego wątku, ale jak był 30 m pod wodą, to dlaczego ciągle panuje opinia, że chińczycy nie robią nurków?

:
Rolkowate Sea Gulle mają WR200.
Te Alphy mają spokojnie WR100 - ja w swojej pływam i nurkuję, na razie była ze mną na 5 m. Wogóle całkiem poważnie stwierdzam - że to jest świetny zegarek. Kupiłem go w zasadzie dla jaj i przeciw bigotom, ale z tego miejsca chciałem onym bigotom serdecznie podziękować (bo przecież wiemy że czytają :P ). Jedno z lepiej ulokowanych 180 zł ...

:
Podpisuje sie pod slowami Alamo - obydwiema rekoma naraz - Alphy nie dość że dobrze wygladaja i dzialaja to jescze spokojnie mozna w nich plywac , czy nurkować.
Jetem zadowolony z zakupu moje suba :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.