G.Gerlach Projekt AN-2 "ANTEK"
Odpowiedz do tematu

:
Pilnik, cerkiewki i fajna korona, cebulkowata. Czyli wszystko na miejscu, jak w przedwojennym lotniku (no, może obrotowego bezela ze wskaźnikiem brakuje ale to już drobiazg). Nie widzi mi się grawer na boku koperty. Ale potencjał jest. Zobaczymy jak wyjdzie.

Antisocial and faceless...
:
Svedos napisał/a:
Tomek, Żaden tam hand...MotórSystem będzie ;)


To przynajmniej AntośDweller :D

G.

:
Byle nie Antek Policmajster :twisted:

:

A Rozalka będzie? :D

Antisocial and faceless...
:
Tomek napisał/a:
Projekt zapowiada się ciekawie, z systemem, czy bez .. :))

Troszkę mnie gryzie w oko ten grot od sekundowej, ale to może kwestia rozmiaru wklejonej fotki .. Jakiś renderek macie ?


Tomek bez obaw


:
mw75, byle nie nasza szkapa ! :)
Grocik na sekundniku w pytkę jak u O&W .

:
No właśnie hmmm Troszkę bym go wysmuklił, nieco gryzie mi się z obłością cerkiewek, jeśli rozumiesz, co mam na myśli. Podobnie grot minutowej ..

:
Tomek, nie bondźmnientkipiczek to jest w zasadzie wojskowy zegar i tak go sobie właśnie obmyśliłem, nie przewiduję na ten moment zmian.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2014-09-19, 14:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos napisał/a:
(...) to jest w zasadzie wojskowy zegar (...)


I, co więcej, upamiętnia samolot bojowy, wsławiony wielokrotnymi udanymi bombardowaniami przedmieść twierdzy Grünberg in Schlesien szczepionką na wściekliznę u lisów. Tenże samolot parokrotnie brał udział w akcjach dostarczania bojowego Gburka za linie nieprzyjaciela, którego należało wypić. Tfu, pokonać miało być :))

Gbougbou.

:
Jacek. napisał/a:
Svedos napisał/a:
(...) to jest w zasadzie wojskowy zegar (...)


I, co więcej, upamiętnia samolot bojowy, wsławiony wielokrotnymi udanymi bombardowaniami przedmieść twierdzy Grünberg in Schlesien szczepionką na wściekliznę u lisów. Tenże samolot parokrotnie brał udział w akcjach dostarczania bojowego Gburka za linie nieprzyjaciela, którego należało wypić. Tfu, pokonać miało być :))

Gbougbou.


o toto projekt dwuznacznie moralny :))
co nie zmienia faktu, ze Mołnia by tam bardziej pasowała
chociaż jak wczoraj oglądałem Mołnię z MC na Tarchominie to wyglądała jak najgorsza tandeta, a Anitas przy niej jak cud techniki

:
chapałbym! cool

Skate or die!
:
bofff, a gdzie on dwuznaczny, Chińczycy też produkowali An'a na licencji i to wcześniej niż Polacy. :)) , tak że ten motór jak najbardziej pasuje.

:
Svedos napisał/a:
Tomek, Żaden tam hand...MotórSystem będzie ;)

a nie lepiej Hand Job hmmm

[ Dodano: 2014-09-19, 17:52 ]
Tomek napisał/a:
Jakiś renderek macie ?

:D

[ Dodano: 2014-09-19, 17:53 ]
Svedos napisał/a:
nie przewiduję na ten moment zmian.

życzenia znających się na rzeczy klejentów nie są wyznacznikiem czegokolwiek hmmm

;) :D
a żeby było merytorycznie to hmmm jakoś tak ta środkowa część minutowej jakaś taka nieproporcjonalnie długa to pozostałych części hmmm

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-09-19, 17:55, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
koroshi napisał/a:
Tarcza przepiękna, koperta już "oblatana". Będzie ładny sikor. pifko
(Ino politycznie nie na czasie :twisted: )


Koperta bedzie bardziej "oblatana", bo wyszła lepiej niż sądziłem. Sylwek był pewien swego od początku :D
Łapię się na tym, że sięgam po Tokkotaia częściej niż sądziłem.
Za chwilę zadebiutuje ORP Orzeł 85A, a w kolejce czekają chrono w tej kopercie - będzie się oblatywać dosłownie i w przenośni :D

:
Taka drobnostka na tym etapie ale numer limitki na deklu powinien być raczej dwucyfrywy tzn. 01/47 hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.