Podróbki- grecki trop :)
Odpowiedz do tematu

: Podróbki- grecki trop :)
Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale chyba warto o tym napisać.

Na terenie Unii Europejskiej zakazane jest handlowanie podróbkami. Podczas wakacyjnych wypraw natknąłem się na sklep, w którym sprzedaje się poniższe zegarki. To nie bazar a normalny sklep, w którym pracuje kilkunastu ekspedientów. Na zegarki dają paragon !!!
Fotki marne, bo się rzucali i nie pozwalali fotografować.

Wszystko fabrycznie nowe. W foliach ochronnych.

Nie! Nie kupiłem, bo brzydzę się dziadostwem. Wolę Timex'a za 20 PLN niż coś takiego.

A ray-ban'ów było tyle, że trudno było wybrać. W tym made in USA oraz tańsze made in Italy.

W złocie :) . Naprawdę piękny poler. Te kreski to refleksy i odbicia. W realu super.


Jeszcze folia na szkle :)


Dla miłośników marki














80 EURO - warto :)




I na koniec :) . Te były drogie. Normalna cena w Grecji to 7 EUR za USA oraz 5 EUR za Italy.




A oto sklep


Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2014-10-03, 10:59, w całości zmieniany 2 razy
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Eustachy, Grecja to stan umysłu.

:
W Grecji to normalne , mój Tata widział w normalnym markecie "Omegi" i żeby obejrzeć z bliska trzeba było poprosić sprzedawcę o otworzenie specjalnej gabloty .
Omega za 19Euro .. tfu .. :facepalm:

:
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Maras68
[Usunięty]
:
te podróbki to zniewaga :foch:

:
A mnie w Genui Senegalczyk chciał wepchąć rolka aż za 200 ełro... I jak tu rzyć? ;)

Ostatnio zmieniony przez kwater 2014-10-03, 11:14, w całości zmieniany 1 raz
"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Mieli tego kilka gablot. Ale Gerlachów nie mieli, bo bym kupił :)

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2014-10-03, 11:21, w całości zmieniany 1 raz
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
ten IWC jest mocny,

Eustachy napisał/a:

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Paskudy na grande , jak nic Casio najtańsze lepsze niż to to coś.... :głową w mur:

hej ho
:
ale to taki najgorszy sort podrob. Srogo.
Myslalem, ze jakies porzadnie wykonane, takie trudne do odroznienia na pierwszy rzut oka, a to taki chlam.

beceen | ***** ***
:
marekgro napisał/a:
ten IWC jest mocny,

Eustachy napisał/a:
Obrazek


Ale hamówa, coś tępy nóż na obrabiarce mieli do wytaczania facepalm

:
Zapewne będzie zrdzewieć od samego przebywania na powietrzu :) Tak kiepskich podrób nie widziałem dawno. Te za 400-600pln jeszcze jakoś wyglądają i nie mają malowanych chronografów, chociaż też zapewne rozsypują się, tylko odrobinę później.
Tragedia.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.