G. Gerlach Projekt Neon
Odpowiedz do tematu

:
Bo łone som dla kosmonałtóf co lecom na inszą planete co lata wokół mniejszego słońca i się szybciej gibie cool cool
Panowie, mam ten moduł w "prawie Hamiltonie" z jebaja po taniości - sam sprawdzę, w razie co dam znać czy tam to samo, bo leży i się kurzy (do kina kupiłem - na nudne filmy)

:
Witam,

Potwierdzam samoczynny skok daty o 2 dni w kolejnym miesiącu. Co ciekawe występuje to podczas przejścia z miesiąca parzystego na nieparzysty (np. luty na marzec, kwiecień na maj itd.). Srebrny kosomonauta

:
Rozwiazanie dorazne problemu to: ustawic rok na 2012 (poprzedni przestepny) i wszystko bedzie dzialalo jak ta lala.
Ktos kto programowal modul sie polenil i zaprogramowal tylko do konca 2015, dlatego w testach fabrycznych nic nie wyszlo.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Dzięki Erolek za powyższe, tak ustawiałem - nadmieniam, że nie posiadam Neona, ale inny zegar oparty, na zdaje się, identycznym module. I tu zagłostka (bo mój też przekłamywał dni miesiąca z nieodpartą chęcią parcia do przodu) - otóż kalendarz w moim kończy się w 2060 - niby OK, więc czemu też dni miesza? Pytanie retoryczne bo moduł pewno za 0.99 martwego prezia we hurcie w PRC / Ali albo coś takiego - to czegóż oczekiwać poza tym, że w ogóle działa ;)

:
kopeć napisał/a:
...I tu zagłostka...

hmmm zagwozdka, zagwozdka, zagwozdka ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
kopeć napisał/a:
ale inny zegar oparty, na zdaje się, identycznym module.


A co to za zegar??

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Arek, Qun-hon-mor za 7$ :p

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Arek napisał/a:
kopeć napisał/a:
ale inny zegar oparty, na zdaje się, identycznym module.


A co to za zegar??


Taki - niby Hamilton, o



tandeta trochę, ale w sumie dość tani był.
edytka: zdjęcie to już dość stare jest ;)

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2016-07-20, 22:05, w całości zmieniany 1 raz
:
Przestawienie daty na rok na 2012 nie jest rozwiązaniem. Mimo zmiany roku dzisiaj miałem datę 1.08 czyli 2 dni do przodu :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.