Spamerka o żabowatych 2014/2015 vol. 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ewentualnie jeszcze tak:


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
nakładane logo w tym kolorze będzie wyglądało jak z plastiku

[ Dodano: 2014-12-18, 22:45 ]
A jakby tak tę literaturę z dołu tarczy (czwarty wymiar) przeniósł na tarczę i dał w kolorze pomarańczy a na jej miejsce dać 2015?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Moim skromnym zdaniem literatura tutaj jest zbędną. Logo Gerlachów i wyciśnieta żaba współgra idealnie. Reszta dodatków zaburzy harmonię hmmm te dolne napisy też git. Po co udoskonalać ideał ;)

:
Iks, logo tylko i wyłącznie w kolorze indeksów. Koniecznie nakładane.

A napisy są ok, tak jak są rmaya ... I tak wystarczająco dużo dzieje się, patrząc na zegarek.
Czasami można przedobrzyć ;)

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
Iks, logo tylko i wyłącznie w kolorze indeksów. Koniecznie nakładane.

A napisy są ok, tak jak są rmaya ... I tak wystarczająco dużo dzieje się, patrząc na zegarek.
Czasami można przedobrzyć ;)

No i ja jestem tego zdania ale „Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!"
:D

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Ale "dzieje się" na Maxiowej tarczy głównie.
Mam wrażenie, że już postanowione że ten projekt wygrał hmmm

A co do akcentu na tarczy i sekundzie to dobry pomysł myślę, najlepiej jadowitą zielenią :)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Fazi napisał/a:
Internacjonalnie można go na Frog'a przerobić :idea: :idea:
Ale jaki ma być cel takiej akcji??? Żaba to żaba - jaka jest każdy wie, a frog??? jeszcze się zacznie z białym BMW kojarzyć... abo co gorsze do drzwi zapuka załoga dżip i jakieś zdjęcia przyniesie foto... :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Toyota napisał/a:
Moim skromnym zdaniem literatura tutaj jest zbędną. Logo Gerlachów i wyciśnieta żaba współgra idealnie. Reszta dodatków zaburzy harmonię hmmm te dolne napisy też git. Po co udoskonalać ideał ;)


+ milionpińcet cool

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Toyota napisał/a:
Moim skromnym zdaniem literatura tutaj jest zbędną. Logo Gerlachów i wyciśnieta żaba współgra idealnie. Reszta dodatków zaburzy harmonię hmmm te dolne napisy też git. Po co udoskonalać ideał ;)


Też tak uważam - logo, wyciśnięta żabę oraz napisy "na dole" w zupełności wystarczy...

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
IMHO zmiana wskazówki sekundowej na taką jak w zdjęciu poniżej i będzie perfekcyjny projekt Gratuluje panowie pifko pifko pifko


Wszystko ma swoją kolej, miejsce i czas.
:
Daito napisał/a:
Fazi napisał/a:
Internacjonalnie można go na Frog'a przerobić :idea: :idea:
Ale jaki ma być cel takiej akcji??? Żaba to żaba - jaka jest każdy wie, a frog??? jeszcze się zacznie z białym BMW kojarzyć... abo co gorsze do drzwi zapuka załoga dżip i jakieś zdjęcia przyniesie foto... :))


+100

:
A mi się ta 15 w kolorze widzi i się okopuje :-P

FORZA Robert!
RK WRT
:
Hermetyczne, ale interesujące hmmm

:
Sebastian napisał/a:
A co do akcentu na tarczy i sekundzie to dobry pomysł myślę, najlepiej jadowitą zielenią


+ 100

Dalej nie mogę się przegryść do tej ceglanej pomarańczy
Nibiskiego nie chceta ale ta jadowita zieleń na grocie sekundy to byłby śok


pifko

Ostatnio zmieniony przez Volturi 2014-12-19, 11:53, w całości zmieniany 3 razy
Czas jest moim sprzymierzeńcem.
:
Tylko. proszę, sprawdźcie jak wygląda sytuacja prawno-własnościowa tej żaby z sylwetki. Bo mi się wydaje, że to jest czyjeś logo i nawet, że widziałem je tutaj na fotce jakiegoś dekla. Ale może to deja vu.
PS. A najbezpieczniej narysować własną ropuchę, nie podpierając się internetem, tak jak w tych.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-12-19, 11:57, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.