rezerva naciągu i data VS gmt
Odpowiedz do tematu

: rezerva naciągu i data VS gmt
Kumoterko i Kumotrowie, na Seagulla M163S byłem już od dawna nakręcony, ale model 819.318 też mnie nieźle kręci :mrgreen:

Kupię jednego w tych dwóch - który model wybralibyście :?:




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol, przez tą dziurę w tarczy to żaden, jak z dziurą to tylko turbina.

:
Sylwek, tylko że mnie ta dziura w tarczy podoba się :oops:
Smoki lubią takie bajery :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Dobra Smoku, wiem że Tobie się takie podobają, gdybym miał wybierać to zdecydowanie nr 1.

:
Pierwszy... a dlaczego bo drugi ma wskazowki zywcem od JLC master compresor :D ;)

:
zdecydowanie z tych dwóch jak dla mnie to jedyneczka fajny glisz, wskazówki mogą być
zdecydowanie jedyneczka :grin:

...i nie ma że boli...
:
...jak już trzeba, to numero uno

:
Dzięki za odpowiedzi, w takim razie na 99% zanabędę nr 1. Tylko żeby jeszcze były – w sumie gość wystawiał 5 sztuk, zostały 3. Dzisiaj przed południem przelałem kasę z konta na paypal, tak więc według tego co piszą, powinny zaksięgować się za 2 – 3 dni. Tak jeszcze myślę, czy razem z Seagullem nie wziąć Pekina z małym sekundnikiem.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Dla mnie tez jedyneczka,chociaz za dziurbillonami nie przepadam (-;

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Mnie tam dziury specjalnie nie przeszkadzają, pod warunkiem, że producent nie upieprzy napisu Tourbillon na tarczy. Chyba że w środku naprawdę jest tourbillon, oczywiscie. Tu jest komplikacja Flyingwheel, czysto dekoracyjna, ale wygląda spoko :)

Ну, погоди! :wkurzony:
szeryf
[Usunięty]
:
Zdecydowanie nr 2 (za kontur Państwa Środka wraz z Tajwanem) :smile: W jedynce wskazówki a la Breguet mi nie pasują...

:
Jak juz musisz dziurbiliona to jedyneczke:-)

:
Panowie, zwróćcie uwagę, że ten dziurbillon jest opisany uczciwie jako "flying wheel". Żadne tam Tourbillony czy Tour Billony. Za to u mnie dodatkowo plusuje.

Jest za #1. Świetna tarcza.

Foch und Ch.
:
Dzięki za wszystkie opinie, jeśli jedynka będzie jeszcze dostępna (zostały 3 sztuki) to ją wezmę. W każdym razie w przyszłości nie wykluczam nabycia numeru 2.
Wczoraj zrobiłem przelew z konta i czekam aż kasa zaksięguje się na paypalu.

Tak jeszcze zapytam, to będzie mój pierwszy zakup za granicą i pierwszy przelew przez paypala. Jak technicznie wygląda przelanie pieniędzy pośrednikowi :?:
Loguję się YOYBUY podaję link, do strony z zegarkiem i co dalej :?:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Dalej czekasz na emalia :razz: z yoybuy, dostaniesz w nim w treści jaką kwotę musisz im przelać i na jaki adres i dodatkowo załącznik w postaci pliku exela ze szczegółami transakcji.
Podaną kwotę przelewasz paypalem na wskazany adres emaliowy :razz: i czekasz na kolejną wiadomość, Otrzymasz ją jak już towar będzie u nich na składzie, zostaniesz poproszony o przelanie około 15 USD za przesyłkę pocztą lotniczą( zaznacz że tak chcesz otrzymać przesyłkę) i potem pozostaje już tylko czekać około 10 dni.

Edyta
Poprawiłem kwotę za przesyłkę.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-04-28, 08:29, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.