Koszulka forum 2015 - projekt
Odpowiedz do tematu

:
I jeszcze jeden pomysł na Navigatora:


"Postepuj zawsze właściwie. Da to satysfakcję kilku ludziom, a resztę zadziwi".
:
Degustibus itd... Ale mam tylko nadzieję, że pomysł "piuu piuu" nie upadł?

:
Z_bych napisał/a:
mam tylko nadzieję, że pomysł "piuu piuu" nie upadł?


+1 pifko

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Długo czekałem, aż któryś z Kumotrów ogłosi, że koszulka u Jego znajomych kosztowałaby tyle i tyle, przy minimalnej ilości takiej a takiej i zapyta, kto nabyłby i który(e) projekt(y) na takich warunkach. Ponieważ się nie doczekałem, pozwolę sobie przypomnieć o takiej (przynajmniej IMHO) potrzebie, inaczej (ciągle IMHO) sprawa nie ruszy z miejsca.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2015-06-21, 19:04, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
A ja czekam na jeden dobry projekt ;)

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Mówiąc dokładnie: na jeden projekt, który będzie się Tobie podobał,Bronku. pifko

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2015-06-22, 10:57, w całości zmieniany 2 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Jak dla mnie patrząc na odzew to projektu "dobrego" póki co nie mamy : /

Ja jestem gotów wykonać jak zawsze ale dajcie coś fajnego.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Zinajda napisał/a:
Mówiąc dokładnie: na jeden projekt, który będzie się Tobie podobał,Bronku. pifko


Uważasz, że ja tu za wyrocznię robię ;) ?

Prawda jest taka, że żaden projekt mnie nie zachwycił i nie zamówię takiej koszulki. Z tego co czytałem powyżej, sporo osób uważa podobnie.
Ale nic przeszkadza żebyście zrobili sobie nawet po jednej koszulce każdego projektu. Były już takie akcje i ludziska są zadowoleni :)

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Ja bym kilka wziął, ale konkretów brak :(

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Bronek napisał/a:
Zinajda napisał/a:
Mówiąc dokładnie: na jeden projekt, który będzie się Tobie podobał,Bronku. pifko


Uważasz, że ja tu za wyrocznię robię ;) ?

Ale, w Twoim poście, użyłeś słów "ja czekam", stąd moja odpowiedź i jej forma. Uzupełniam tedy: Nie, nie uważam Cię za wyrocznię. Masz, oczywiście, pełne prawo do własnego gustu a w konsekwencji, akceptacji lub nie, projektów, a tym bardziej do nie kupowania koszulki. A i "ludziska" są Ci, jak sądzę, wdzięczne za wyrozumiałość. pifko

No, właśnie Iksie. O te konkrety mi chodziło.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2015-06-29, 13:46, w całości zmieniany 5 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Szymon
[Usunięty]
:
Takie pytanie:

Z koszulkami "Piuu! Piuu!" coś robimy? Bo wiecie... premiera wiadomego filmu idzie :złośliwiec:

:
Tak mi się skojarzyło, sprzed kilku dni :)) ;) :D


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Szymon, biorąc pod uwagę, że w ponad pół roku nic nie ruszyło to chyba można przyjąć, że to nie był dobry projekt. Co zresztą niejednokrotnie było stwierdzone.
Nie robimy koszulki Star Wars tylko forumową zegarkową.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
A ja sobie myślę, ze to był dobry projekt i widziałbym u siebie (na sobie) taką koszulkę...

:
Z_bych napisał/a:
A ja sobie myślę, ze to był dobry projekt i widziałbym u siebie (na sobie) taką koszulkę...


www.forumstarwars.pl

:) pifko

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.