Czy to jeszcze homar ?
Odpowiedz do tematu

: Czy to jeszcze homar ?
Od jakiegoś czasu mam ochotę na któregoś z tych Steinhartów:




Z PAMem mają wspólną chyba tylko wielkość bo i szczegóły konstrukcji koperty jak i wyglądu tarczy odbiegają znacznie od pierwowzoru. Ciekaw jestem, jak Kumotrostwo postrzega te zegarki.

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Ten z centralnym sekundnikiem jest idealny, od dawna mi się podoba.

:
Z centralnym to już automat, ja z kolei chciałbym któregoś z zaprezentowanych Unitasów.
Chyba podejmę zobowiązanie, żeby w tym roku sobie takiego sprawić :razz:

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
maciek
[Usunięty]
:
a mi się okrutnie nie podobają, ale ja się mało znam. :shock:

Blaz
[Usunięty]
:
Ja bym tu stwierdził, że to model przejściowy pomiędzy homarostwem a oryginalnością. :grin:

:
Taka wprawka rzeklbym do przejscia na wlasne modele ,
Nawet calkiem fajne to wyszlo .

:
matyr napisał/a:
a mi się okrutnie nie podobają, ale ja się mało znam. :shock:

...no ja też zachwycony nimi nie jestem, jakby to upchali w "normalną" kopertę to byłby całkiem ciekawy, a tak

:
Steinhart to taki Parnis Helwecji i ja już gdzieś tą kopertę widziałem ... ale gdzie? U Junghansa może? Poszukam.

Foch und Ch.
:
Sie czepiacie , to są rasowe lotniki i oba są śliczne, i tej wersji proponuję się trzymać :twisted: :mrgreen: :razz: :wink:

:
To i ja podkleję ciekawostkę homaropodobną z Alledrogo. Też niby własny stajl, całkiem miły zresztą, ale Marychą daje na kilometr:



Uploaded with ImageShack.us

:
Toto :?:
Przecież to z MM nie ma nic wspólnego ... :roll:

:
...ale ma za to uchwyt do trzymania, taka walizeczka....

:
Jak nie ma jak ma?! Kwadratowo-owalna koperta z okrągłym bezelem, czcionka też taka surowa, że o uchwycie z Samsonajta nad koronką nie wspomnę. Nie twierdzę przeca że to kopia 1:1, ale na moje oko czerpie garściami z jedynie słusznego chińskiego pierwowzoru.

Blaz
[Usunięty]
:
Syrenka też ma dużo wspólnego z Ferrari. Silnik, 4 koła, kierownicę też... :lol:

:
No ba, nawet poszycie lepsze, bo same lekkie materiały :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.