G. GERLACH m/s BATORY LIMITED EDITION
Odpowiedz do tematu

:
Fiu fiu :)

:
Cytat:
Działająca na wzór najbardziej znanych szwajcarskich zakładów polska manufaktura G. Gerlach

Dobre .. :)) ;)
Cytat:
Fundacja ze Szczecina nie jest w swoich staraniach odosobniona. Luksusowe zegarki na zamówienie powstają także w Łodzi. Firma Chronos-Art Pawła Jankowskiego zajmuje się m.in. produkcją modeli naręcznych i zegarów gabinetowych. Jej początki sięgają 2010 roku. Wszystkie zegarki robione są ręcznie. Cyferblaty wykonywane są m.in. z porcelany, niemieckiego srebra czy tytanu. Jak zapewnia firma - nie ma drugiego takiego samego modelu. W czerwcu 2016 roku łódzkie przedsiębiorstwo ma zaprezentować nową kolekcję zegarków.

To Paweł wraca do biznesu ? hmmm

:
Zdaje się że Mera Poltik zapowiedziała kontynuację produkcji hmmm

:
Najlepsza i tak jest loża ekspertów w komentarzach do artykułu facepalm

No i tak do Błoni nie macie startu :P :D Oczywiście wg ekspertów, a to wszystko wyjaśnia.

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Najzabawniejsza jest świadomość, że z perspektywy 15 projektów prowadzonych teraz równolegle, i ciągle powstających nowych - to ci wszyscy "życzliwcy" mogą najwyżej pozgrzytać zębami :D

:
Większość komentarzy to jakaś mentalna otchłań .. hejt dla hejtu .. najbardziej skierowany w autora i fundację G. Gerlach

:
Tak z czystej ciekawości, znasz kogoś kto zamieszcza takie komentarze ? hmmm
Bo ja nie ...

:
Znam paru hejterów ale oni operują w innej tematyce :D

:
No właśnie :))

:
Mnie się udało "nakręcić" na rodzime zegarki Gerlach dwóch kolegów, a "ewangielizacja" wobec trzeciego dalej trwa ;) Nie rozumiem hejterstwa skierowanego na polską markę mającą naprawdę wyroby wysokiej klasy. Może to po prostu tak częsty w narodzie "ból d..y" dla zasady ;)

Ostatnio zmieniony przez Desaxe 2016-04-03, 15:24, w całości zmieniany 1 raz
::Lord Vetinari był przeciwnikiem zbędnego okrucieństwa... był za to entuzjastą niezbędnego::
:
Bycie obiektem takiego bezmyślnego krytykanctwa w sieci to też jakiś wyznacznik sukcesu ;)

Swoją drogą, "argumentacja" tychże mądrali nie zmieniła się od czasów powstania CW (albo i dalszych) i sprowadza się jak zawsze do stwierdzenia, że chińska produkcja = badziew :D

Ostatnio zmieniony przez Machu 2016-04-03, 15:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Machu napisał/a:
....że chińska produkcja = badziew :D


Ci, co tak piszą, kupują w sklepach "wszystko po 5 zł" :)

Od HP, przez Nike itd. wiele najlepszych marek robi doskonałej jakości wyroby w Chinach...


A co do Batorego... gdyby Gerlach wypuścił limitowaną serię Batorego w wersji cywilnej*, to pewnie chętnych byłoby więcej :)


*bez WR100 i w smukłej kopercie :)

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Machu napisał/a:
Swoją drogą, "argumentacja" tychże mądrali nie zmieniła się od czasów powstania CW (albo i dalszych) i sprowadza się jak zawsze do stwierdzenia, że chińska produkcja = badziew :D


.. a te wszystkie mądrości ejakulują przy użyciu swoich chińskich Ajfonów, Szajsungów, laptopów, komputerów, itd, itp.
:D

:
Koleżeństwo,
Zaprzestaję informowania o numerach gdyż została w zasadzie połowa.
Te co wypisałem wyżej są zaklepane dla was, reszta - randomowo.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2016-04-04, 11:59, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.