Parnis Big Pilot Grey
Odpowiedz do tematu

:
to teraz jeszcze ta wolniejsza poczta musi go przepuścić przez swoje tryby :roll: :evil: . Do mnie przesyłki wyleciały 17... i jeszcze o nich nikt nie słyszał w PL :shock:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-22, 21:25, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
o kurna felek! właśnie zauważyłem, że masz datę na czarnym tle :shock:
W szaraku? :roll:

Segoy
:
Piękne są te piloty.

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Segoy napisał/a:
o kurna felek! właśnie zauważyłem, że masz datę na czarnym tle :shock:
W szaraku? :roll:


Przywilej hurtownika :razz:

Foch und Ch.
:
No to przekonaliście mnie.
Zaczynam polowanie w zatoce...

maciek
[Usunięty]
:
...czekania ciąg dalszy. Poczta Polska zaczyna doprowadzać mnie do płaczu, zegarek już dawno powinien być w PL, wyleciał za HK gruby tydzień temu. :evil:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-04-28, 08:22, w całości zmieniany 2 razy
:
Się nie przejmuj. Tracking poczty polskiej nie łapał w ogóle trzech ostatnich przesyłek, które szły do mnie z HK. Aż tu nagle - awizo :mrgreen:

Segoy
:
matyr - dzwoń na 022/548-11-98 - ja dziś pod tym numerem dowiedziałem się, że moje przesyłki są właśnie w drodze do Koszalina i jutro powinny być doręczone - szukajka dalej nic nie znajduje! Mieli opóźnienia związane ze świętami i dużą ilością kartek. :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Hehehe, szkoda, że kartki, które wysyłałem 18 i 19 dopiero teraz dochodzą... :evil:

:
opóźnienia to się dopiero zaczną jak zaczną redukcje na poważnie :roll:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Wtedy to się może wreszcie do roboty wezmą ;-)

:
matyr moja paczka wyszła 19 a dzisiaj przyszła. zero informacji w polskiej szukajce. a na chińskiej było info, że 24 wyszła z poskiego urzędu celnego. cierpliwości :)

maciek
[Usunięty]
:
no i jest. Przepiękny. Naprawdę. :shock: :shock: :shock: Kubama - miałeś cholerną rację :!:

Prosiłem Wenpingową o podmianę paska, na taki jakiś z Gartona... i pasek też jest wypasiony! Gruba, PRAWDZIWA skóra i skręcana pre-vka. :wink:








Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-04-28, 20:41, w całości zmieniany 2 razy
:
matyr napisał/a:
no i jest. Przepiękny. Naprawdę. :shock: :shock: :shock: Kubama - miałeś cholerną rację :!:


Miałem, mam i będę miał ... :cool:

Foch und Ch.
maciek
[Usunięty]
:
kubama napisał/a:
matyr napisał/a:
no i jest. Przepiękny. Naprawdę. :shock: :shock: :shock: Kubama - miałeś cholerną rację :!:


Miałem, mam i będę miał ... :cool:


to co tam Dzwońcu, jeszcze polecasz? :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.