Parnis Big Pilot Grey
Odpowiedz do tematu

:
Działa na mnie ten szary pilot, ładny jest. Na moje amatorskie oko ma wszystko tak, jak być powinno, no i szary jest ;-)

maciek
[Usunięty]
:
w_kaczmarek napisał/a:
Niestety luma w tych pilotach to jedyna rzecz, która powstrzymuje mnie przed zakupem - we wszystkich egzemplarzach jakie widziałem była krzywo naniesiona na indeksy...

Wojtek


oj tam, oj tam. Ja zauważyłem dopiero, jak żeś mi powiedział. :wink: Że mam ten trójącik lekusieńko krzywo... i da się z tym żyć. :mrgreen:

:
a o co kaman z tą rybką na koronce?

Skate or die!
:
Jest :)

Pozdrawiam
Wojtek
:
w_kaczmarek napisał/a:
Jest :)


Gratulacje i do galerii :)

Pozdrawiam
Lastrad
maciek
[Usunięty]
:
w_kaczmarek napisał/a:
Jest :)


Słuszna postawa. Pamiętaj, że partia wszystko widzi. :twisted:

Pietrek
[Usunięty]
:
Mój szary pilot po małym tuningu. Usunąłem nazwę i wymieniłem wskazówki na nowy komplet: są większe od normalnie zakładanych w tym modelu, sekunda z minutą są dłuższe, godzinowa jest szersza.






maciek
[Usunięty]
:
brak napisu - ok, ale ori wskazówki jak dla mnie bardziej trzymają proporcje. :wink:

:
A jak napis usuwałeś?

Nie ma śladu?

:
zastanawiam się czy w big pilocie z subtarczami jest pierścień z datą... :roll:
możnaby tarczę kupić i mieć dwa w jednym :roll:

Pietrek
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
A jak napis usuwałeś?

Nie ma śladu?


W tych słoneczkowych, ciemnych tarczach jest to dość ryzykowne. Denaturat usuwa ślamazarnie i wybłyszcza tarczę, aceton/benzyna usuwają szybko ale razem z zewnętrzną powłoką. Polakierowanie całej tarczy bezbarwnym matem po zabiegu usuwa problem i w zasadzie nie widać śladu lub trzeba mocno szukać :wink:

:
...kurczaki, ale tak bez niczego pod 12 to jakoś tak dziwnie łyso wygląda, chyba, żeby zlikwidować napis na dole

Blaz
[Usunięty]
:
Albo na górze zrobić napis: "Tu był napis Parnis". :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Albo na górze zrobić napis: "Tu był napis Parnis". :mrgreen:

...jest to jakieś wyjście...

maciek
[Usunięty]
:
ciągle go lubię. :mrgreen:


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.