Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
Znam to powiedzonko ale na to nie liczę :D

:
Ja to w sumie nawet nie chcę :D

:
Hamilton PSR



Cytat:
Gwiazda powróciła! Hamilton prezentuje PSR.
W 1970 roku, Hamilton zaprezentował pierwszy na świecie cyfrowy zegarek — zupełnie nowy sposób na odczytywania czasu.
W maju przywracamy do życia tę legendę i świętujemy 50 rocznicę tego przełomowego kamienia milowego.


WR100, hybrydowy wyświetlacz (nawet nie wiem co to znaczy w tym przypadku, podwójne wskazania chyba? ) i szafir z AR.
Cena...jedyne 745 lub 995 martwych prezydentów zależnie od wersji.
Bo ma być stalowa i droższa, limitowana do 1970 sztuk, złota. To znaczy chyba złote PVD? hmmm

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2020-03-24, 08:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Woytec napisał/a:
To znaczy chyba złote PVD?


Tak to PVD.
Ładna reedycja Bondowego Pulsara :)

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Za połowę bym wziął :D

:
Phi...nasz Kosmonauta...wr100, szafir, stalowa koperta, hybrydowy wyświetlacz ...i kosztuje tylko tysiunc z małym okładem :))

:
Svedos napisał/a:
Phi...nasz Kosmonauta...wr100, szafir, stalowa koperta, hybrydowy wyświetlacz ...i kosztuje tylko tysiunc z małym okładem :))


Ale sam przyznasz, ze wyswietlacz w Hamim jest blizszy w wygladzie oryginalowi.
Bulwa w Computronie ma podobny wyswietlacz, co Kosmonauta.
Hami zdaje sie jakas sztuczke z OLED tam wsadza, zebywygladalo jak LED z lat 70-tych, ale swiecilo non stop, a tylko rozjasnialo po wcisnieniu przycisku.

Trzeba sie bedzie przyjrzec z bliska jak sie ten caly kurwidolek skonczy.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:

Ale sam przyznasz, ze wyswietlacz w Hamim jest blizszy w wygladzie oryginalowi.


I to to to.
Na zdjęciach makro widać ze te cyferki są z takich punktów zbudowane wiec nie do końca jest to tez to co było pierwotnie, ale sam efekt cienkich linii wygląda bardzo dobrze.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Svedos napisał/a:
Phi...nasz Kosmonauta...wr100, szafir, stalowa koperta, hybrydowy wyświetlacz ...i kosztuje tylko tysiunc z małym okładem :))

Wiem, wiem...jednak ten Hami to nowość więc chciałem się podzielić :)

[ Dodano: 2020-03-24, 11:24 ]
bandi napisał/a:
Za połowę bym wziął :D

O to to.
A najlepiej za 1/3 chociaż i połowa MSRP byłaby do przyjęcia. ;)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2020-03-24, 11:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Woytec napisał/a:
Svedos napisał/a:
Phi...nasz Kosmonauta...wr100, szafir, stalowa koperta, hybrydowy wyświetlacz ...i kosztuje tylko tysiunc z małym okładem :))

Wiem, wiem...jednak ten Hami to nowość więc chciałem się podzielić :)

[ Dodano: 2020-03-24, 11:24 ]
bandi napisał/a:
Za połowę bym wziął :D

O to to.
A najlepiej za 1/3 chociaż i połowa MSRP byłaby do przyjęcia. ;)


pifko pifko pifko

:
Svedos, Gdzie te czasy, kiedy kosmonauta był poniżej tysiaka hmmm ;)
A porównując bulvę z "naszym" kosmonautą to kosmonauta wydaje się mniej "zabawkowy". Bulva mimo, że stalowa i na bransie jest jakaś taka lekka, no właśnie taka zabawkowo-plasticzana. A kosmonauta to kawał solidnego zegara. Tak moje zmysły to odbierają przynajmniej :)


PS. Nie nikt mi nie płaci za reklamę ale jakby co jakieś honorarium mogę przyjąć :D

:
bandi napisał/a:
A porównując bulvę z "naszym" kosmonautą to kosmonauta wydaje się mniej "zabawkowy". Bulva mimo, że stalowa i na bransie jest jakaś taka lekka, no właśnie taka zabawkowo-plasticzana. A kosmonauta to kawał solidnego zegara. Tak moje zmysły to odbierają przynajmniej


Nie mzona odmowic powyzszemu stwierdzeniu prawdy.
Dlatego tez mamKosmonaute, a Bulwe obejrzalem i odstawilem na polke, chociaz jestem fanboyem marki.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Ale to dotyczy także pierwowzorów - więc to w obu przypadkach zamierzony efekt.

:
Svedos napisał/a:
Phi...nasz Kosmonauta...wr100, szafir, stalowa koperta, hybrydowy wyświetlacz ...i kosztuje tylko tysiunc z małym okładem :))

Ciekaw jestem jak datownik w Hamie. :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:

Ciekaw jestem jak datownik w Hamie.


:)) :)) :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.