Chinominor
Odpowiedz do tematu

andre
[Usunięty]
:
Mechanizm mi sie podoba.Lubie sposób naciagu recznego z kołami pośrednimi.Musi sie bardzo miekko i cicho nakręcać co?Ten mechanizm w ogole wyglada na dopracowany.

:
Dokręcanie ręczne wcale nie jest lekkie, czuć wyraźny opór. Ale faktycznie jest ciuchutki.

Chociaż 2432 w Łunochodzie nakręca się koronką ciężej.

andre
[Usunięty]
:
Mechanizm naciagu nie wiem dlaczego ale mi Sławcię przypomina.Nakręcanie Łunochoda z tą jego śliską koronką było jak orka na ugorze.

:
Ja nakręcałem w gumowanych rękawiczkach - ale i tak jest dramat. Sresztą w Parnisach nie jest wcale dużo lepiej :wink: - za to w Chinomirze wygląda to już na git rozwiazanie!

:
Towarzyszu Alamo uczulamy was na nazewnictwo, ten model czasomierza to jest CHINOMINOR :wink:

Edit

Ewentualnie można go nazywać numerem 1 , gdyż to jest pierwszy egzemplarz tego modelu jaki sprzedał czcigodny Wen Ping dla przyjaciół majfrend :wink:

:
Akurat tarcza nie jest w moim typie, ale fajnie, że koperta jest mniejsza, 47mm to jednak trochę dużo :)

Blaz
[Usunięty]
:
W ogóle Chinominor to kawał stali. Nie chciałbym mieć z nim bezpośredniej styczności. :wink:

:
W tej kopercie są jeszcze dostępne modele na werku ST 25 z wskaźnikiem rezerwy naciągu i bocznym sekundnikiem na 9 i kalendarzem, oraz z bocznym sekundnikiem na 9 i kalendarzem. W obu modelach tarcze są wykonane w stylu Panerai.

:
świetny jest,musze zmierzyć

swojego jaka wysokość ale chyba 1,5 to góra

:
Felek, a Ty już swojego "Monstera" dostałeś, bo jakoś fotek nie widziałem ani recenzji, a już powinien być u Ciebie :lol:

:
Uprasza się o nie drażnienie Felicjana - niczego nie dostał jeszcze :( ...

:
czekam cały czas a pisałem ze musze zmierzyc saszke,bo mm

to cieniutki blaszaczek

:
Sorki Felek, pewnie był za ciężki i go na cargo nie wzięli, pewnie teraz płynie statkiem, albo został zatrzymany na cle jako element Irańskiej rakiety dalekiego zasięgu :wink: , a swoją drogą długo idzie ta przesyłka z HK, czy masz numer trackingowy, jaki jest jej status.

:
Jak przyszły moje, a po 3 dniach nie było dalej Felkowego - to zacząłem drązyć temat. Okazało się po trackingu, że WOGÓLE z HK nie wyszedł. Napisałem do Majfrienda - odpisał że sprawdzi, "sprawdził" 24/08, i mam potwierdzenie że 25/08 z HK wyszedł. No więc niby jeszcze może iść.

:
przez ten antyrefleks niebieski nigdy nie wiem co sadzic o zegarku... :d

dobrze to wyglada??

dobrze ze nie ma sekundy oddzielnej :) i nie wiem co ty masz Sszwedo do koronki :) mnie akurat ta sie bardziej podoba niz vodolazowa...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.