G. Gerlach dla Biało-Czerwonych Iskier
Odpowiedz do tematu

diver
[Usunięty]
:
Maras napisał/a:
powinni Karasia nosić :foch:

Obrazek



a co z przeciążeniami- pytam poważnie

:
no to już pytanie do producenta, ale faktycznie chroniak mógłby nie zdzierżyć przeciążeń :popcorn:

:
W Poliotach 3133 latali służbowo :)

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Jak "mónłocze" i inne start rakiety wytrzymywały to i Karaś przeciążenia w Iskrze wytrzyma.. Kiedyś często bywałem na pokazach i Iskry mają ładny układ ale tam najwięcej precyzji i lotu w grupach. Żeby go wytrząchać bardziej to chyba pilotom F-16 i MIG-29 trzeba dać.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Raczej "Szalonym Koniom" latających na sukach ...

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Tj. szturmowych Su-22 (ew. Su-7, ze stałymi końcówkami skrzydeł, jeśli jeszcze gdzieś latają).

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2017-07-01, 14:37, w całości zmieniany 2 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Dzieje się coś z tymi biało-czerwonymi ? Dacie jakąś fotkę na osłodę :)

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Ladaco :))

:
Pan mnie obraża, czy też chodzi o przedział czasowy :)) ?

- Janie. Podaj moje pistolety pojedynkowe :)

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2017-07-01, 20:12, w całości zmieniany 4 razy
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Eustachy, ...przedział czasowy. :))

:
pifko

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Jeszcze ciepłe... :))

G.Gerlach BCI by Svedos

:
Pięknie :), co dalej...?

:
pifko dzięki za fotkę pifko
Jak nie lubię pudrowego różu, tak tu się nawet fajnie prezentuje.

Jaki nakład ? Tylko 15 sztuk ? Będziecie w przyszłości dorabiać dla nowych zmian pilotów
( zmian pokoleniowych :) jeżeli takowe będą :) )

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2017-07-18, 08:37, w całości zmieniany 2 razy
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Eustachy, to nie jest pudrowy róż tylko czerwony :))
Fota robiona bardzo późno przy słabym świetle to i kolorki przekłamane, a egzemplarzy to będzie około 30 i
niestety nie będą dostępne w wolnej sprzedaży, To są zegarki przeznaczone tylko dla zespołu Biało -Czerwonych Iskier

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.