G. Gerlach dla Biało-Czerwonych Iskier
Odpowiedz do tematu

:
To widzisz podobnie jak my :-) pifko

:
No i gitarka :)) pifko . Komunia w przyszłym roku w maju. Mam nadzieję, że się uda :))

:
fisiacz, ooooo o widzisz, właśnie o czymś takim myślałem.

:
tak czy inaczej to będzie niszowy produkt, dla niewielu, więc produkcja nie osiągnie setek sztuk raczej hmmm

:
Zawsze miałem dobre oko do sikorów. W życiu nie poszedłem w tym kierunku i może trochę szkoda :)) .

Mars, nie jest powiedziane. Jak projekt będzie dobry może chwycić. Fajne zegary są teraz trendy wśród młodzieży. Dodatkowo mamy klimat na "polskość". Jak dobrze poprowadzić ten projekt, kto wie... :))

:
jeśli wspomnieć młodszą młodzież, to raczej zapatrzona w smartwatche i inną elektronikę gadżeciarską, czas na prawdziwe zegarki przychodzi w poważniejszym wieku(25+), stąd nie wróżę oszałamiającego sukcesu misia uszatka ;) no chyba , że się mylę :popcorn:

:
Pracuję w Media Markt. Mam sporą wiedzę co kupują młodzi. SmartWatche poległy wśród młodych. Ten produkt kupują raczej sportowcy, biznesmeni, zawodowi kierowcy. Wśród młodych jest teraz parcie na normalne zegarki. Zasadnicze pytanie w przypadku Misia brzmi, czy ma to być mechanik czy kwarcyk. I choć nie przepadam za kwarcykami myślę, że Miś powinien być dostępny w dwóch wariantach.

Ostatnio zmieniony przez fisiacz 2017-08-25, 12:44, w całości zmieniany 1 raz
:
Jak już melepecicie o komunii :) to podzielę się moimi wrażeniami :)

Kupiłem ( jak już zresztą wszyscy wiedzą ) mojemu chrześniakowi Fokę. Zegar fajny, sportowy. ale dla ośmiolatka to jak kula u nogi galernika.
Zegarek leży w pudełku i czeka , aż młody podrośnie.

Wiec nie powtarzajcie mojego błędu. Zegarek pod komunię musi być dopasowany do wieku.

Te wszystkie odważniki WR100 nie są dla dzieci, czy się to komuś podoba, czy nie.

Zróbcie coś lekkiego, bez WR1000 i szkieł 15 mm grubości :) :) coby nadgarstek ośmiolatka ogarnął :)

To tyle w offtopie.

A co do białoczerwonej,

Nowe zapięcie w pasku - pierwsza klasa. pifko

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2017-08-25, 21:25, w całości zmieniany 1 raz
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Foka jest fajna ale to solidny nurkowy sikor. 8 latka może przewrócić :)) .

:
Jaka była limitacja Biało-czerwonej ? Ile sztuk zrobiono ?

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Nie ujawniamy tej informacji.

:
I tak się dowiem :) pifko

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Wiem, ale nie od nas ;-) Zamawiajacy może mówić, my dziobem nie kłapiemy po próżnicy pifko

:
pifko
Edit.
I już wiem :)

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2017-11-15, 21:42, w całości zmieniany 1 raz
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.