Casio Gw9400 ktoren? Czarny czy kamuflaż?
Odpowiedz do tematu

: Casio Gw9400 ktoren? Czarny czy kamuflaż?
Panowie musze któregoś kupić ale nie mogę się zdecydować
Czym one się różnią? (oprócz ceny) Który będzie bardziej uniwersalny? Czy później może być problem z dokupieniem oryginalnego (piaskowego) paska? Czarny to wiadomo, zawsze się coś dopasuje

Nr1

Nr2

:
Jak dla mnie czarny .bo tak
A z paskiem nie bedzie problemu nawet na aledrogo sa za jedyne 400 zl a nie jak czarny za 100 zl

:
Aha to na pewno istotny argument dla czarnego :D

:
Czarny, jak mój ;)

:
Czarny bo zawsze i do wszystkiego pasuje.

:
Ja mam DCJ - pomyślałem sobie, pasek do DCJ kosztuje 250PLN a do zwykłego czarnego 70PLN więc w razie jakby co to czarny pasek mogę dokupić i... mam czarnego

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Różnią się tylko bezelem i paskiem?

:
pg22 napisał/a:
Różnią się tylko bezelem i paskiem?


Wyświetlacz też mają nieco innego koloru, poza tym DCJ ma nieco gorszy kontrast.
Pasek DCJ jest zdecydowanie bardziej miękki, porównywalny w/g mnie do paska GWF-1000.

Edit: Jeszcze przycisk od "światła" DCJ ma czarny podobnie jak ten uruchamiający sensor.
Ogólnie, moim zdaniem, DCJ wygląda zdecydowanie lepiej, co do koloru paska, to fajna sprawa jak ktoś nosi bojówki, do jeans'ów bardziej czarny pasuje... Ja go noszę głównie latem bo świetnie kontrastuje z opaloną łapą, zimą wisi na "kwietniku" - nie przekładam paska na czarny bo mam inne "G" wiec nie ma potrzeby, ale jakby to był mój jedyny "G" to na 100% bym na zimę robił go na czarno bo jak wcześniej koledzy napisali pasuje do wszystkiego.

Ostatnio zmieniony przez Daito 2018-01-15, 19:03, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Mam czarnego ale dcj fajniejszy. Chodzi o te pomarańcze wykończenia. Pasek sobie czarny kupisz.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A jak jest roznica w cenie zakupu ?

:
Jacek 200 zł na eglobal

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A co taniej? Kupić bezel do czarnego czy do DCJ pasek? :D

:
Bezele są w podobnych cenach. Pasek do dcj droższy dużo.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Przycisk sensora i podświetlenia bardziej mi się podoba z czarnego więc chyba wezmę czarny i dokupię ewentualnie bezel.

:
Niebieski. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.